Кредити

Причини, по яких варто скористатися кредитом "Твої Гроші"

Просто й швидко

Щоб отримати кредит у "Твої Гроші", необхідно просто прийти до нас у відділення, маючи при собі тільки паспорт та ІПН. Оформлення кредиту займе від 5 до 20 хвилин.  

Прозоро

Всі умови максимально прозорі і зрозумілі. У нас немає ніяких прихованих комісій, Вам відразу назвуть остаточну суму до повернення, озвучать проценти, повідомлять дату платежу та розкажуть, як уникнути прострочення при неможливості повернути кредит.

Вигідно

Ви завжди зможете погасити кредит раніше обумовленого в договорі терміну, заплативши при цьому менше, або ж відкласти погашення кредиту на 7-16 днів, сплативши при цьому тільки проценти за фактичний термін користування грошима. І все це без будь-яких штрафів!

Зручно

Наші комфортні відділення мають зручне територіальне розташування, а графік роботи дозволяє користуватися нашими послугами клієнтам з будь-яким режимом дня.

Якісно

Привітні й уважні фахівці відділень "Твої Гроші"знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вам нададуть максимально повну інформацію про послугу, допоможуть визначитися з необхідною Вам сумою і терміном кредиту і швидко оформлять всі документи.

Надійно

Уклавши з нами договір, Ви можете бути упевнені в тому, що ми ніколи не змінимо його умови (термін повернення, суму або проценти) без Вашої участі. Ми завжди працюємо, повністю дотримуючись законодавства, і це є нашою гарантією надійності.

Вызов консультанта