ІНСТРУКЦІЯ З ОТРИМАННЯ СМС КРЕДИТУ

Подача заявки на отримання кредиту за допомогою СМС запиту доступна для зареєстрованих клієнтів "Твої Гроші". Якщо Ви досі не зареєстровані, необхідно відвідати будь-яке з наших відділень, маючи при собі паспорт та код ІПН. Після цього для Вас активується можливість отримання СМС кредиту.

ЯК ОТРИМАТИ СМС КРЕДИТ

  • Дома
  • На скамейке
  • На рыбалке
  • На природе
  • На вечеринке

ВІДПРАВИТИ СМС НА НОМЕР 992

ЯКЩО СУМА В ЗАПИТІ
ВИЩА ЗА КРЕДИТНИЙ ЛІМІТ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЯКЩО СУМА В ЗАПИТІ
НЕ ПЕРЕВИЩУЄ КРЕДИТНОГО ЛІМІТУ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОТРИМАННЯ ГРОШЕЙ НА КАРТКУ

Приклад 1. Якщо Ви хочете отримати кредит в розмірі 1200 грн. на 7 днів, то СМС запит виглядатиме наступним чином: 1200*7*1234123412341234
Приклад 2. Якщо Ви хочете отримати кредит в розмірі 1200 грн. на 12 днів, то СМС запит виглядатиме наступним чином: 1200*12*1234123412341234
Число до першої зірочки дорівнює сумі, яку ви хочете отримати на свою карту, число після першої зірочки дорівнює терміну, на який система сформує кредитний договір (термін кредиту), а після другої зірочки - номер банківської карти для зарахування суми кредиту.
УВАГА! У тексті СМС запиту допустимі тільки цифри і зірочки. Букви, інтервали та інші знаки недопустимі.
Якщо ж сума запиту виявиться вищою за кредитний ліміт, то для подачі заявки зверніться у відділення Компанії 0-800-807-888.
У випадку, якщо сума, зазначена в запиті відповідає кредитному ліміту, затвердженому Вам раніше, то у відповідь система відправить вам у відповідь СМС з кодом підтвердження, який Вам необхідно переслати на номер, з якого Ви його отримали. Зворотнє відправлення коду вважається вашим підписом на кредитному договорі.
У випадку, коли сума, зазначена в запиті відповідає кредитним лімітом, затвердженим Вам раніше, то система відправить вам назад СМС з кодом підтвердження, який Вам необхідно переслати назад на номер, з якого Ви його отримали. Зворотня відправка коду вважається вашим підписом на кредитному договорі.
Вызов консультанта