RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 08:31

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Кредити до зарплати

Мікрокредити отримали досить велике визнання у населення нашої країни. Завдяки цьому багато громадян беруть кредити до зарплати в Дніпрі, Львові, Києві, Харкові та інших містах України. Адже з усіма траплялися ситуації, коли гроші у сімейному бюджеті закінчуються, до зарплати ще тиждень-другий, а планові «дірки» ще не все залатані або ж відбуваються непередбачені обставини, які вимагають значних фінансових вкладень. Не у всіх українських сімей є можливість зайняти гроші у близьких, друзів або знайомих. А часом і зовсім набагато легше оформити кредит у фінансовій установі, ніж присвячувати друзів у трапилася ситуацію. Ось чому все частіше жителі України беруть короткострокові кредити, які дозволяють буквально за кілька хвилин отримати життєво необхідні грошові кошти без жодних документів і довгого заповнення заявок.

Терміново потрібні гроші? Візьми кредит до зарплати!

Особливу відмінність такого виду кредитування — полегшені умови отримання грошей. МФО «Твої Гроші» дозволяє оформити кредити до зарплати онлайн в розмірі до 15 тисяч гривень лише за наявності паспорта та ІПН. Кажучи іншими словами, якщо ви є клієнтом МФО «Твої Гроші», вам потрібно тільки заповнити певну форму і протягом 15 хвилин позикові кошти надійдуть на вашу карту, якому банку б вона не належала. Якщо ви з побоюванням ставитеся до вирішення грошових питань через інтернет, то і в такому разі проблем не виникне. Ви спокійно можете прийти з документами у будь-яку філію «Твої Гроші», щоб співробітник сам провів всі процедури по оформленню кредиту.

Чому варто брати в борг до заробітної плати МФО «Твої Гроші»?

Клієнти нашої компанії мають безліч переваг. А саме:

Найбільш прийнятною кредитною програмою вважається кредит до зарплати. Оскільки для отримання позики не потрібний пошук поручителя, збирання документації і довге очікування вердикту банку-кредитора. Позичальник максимум за півгодини може отримати гроші в необхідному розмірі. Саме це приваблює клієнтів та підвищує попит даної кредитної програми.

Кожен працевлаштований житель України у віці 18-71 року може оформити кредит до зарплати, при наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Період кредитування становить до 30 календарних днів. Максимальний розмір позики — 15 тисяч гривень.Голосів: 10, у середньому: 3.50 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах