RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 03:35

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Мікрокредити онлайн на картку

Практично всі люди на своєму життєвому шляху зустрічають фінансові труднощі. Кредити оформляють навіть олігархи. Але і запити у цієї категорії людей відповідні. З простими людьми все з точністю до навпаки. Деколи не вистачає лише кількох тисяч гривень, щоб вирішити ситуацію, а іноді і набагато менше. У таких випадках на допомогу приходять спеціалізовані банки. Одна з них - «Твої Гроші».

Оперативне рішення проблем за допомогою мікрокредиту

Чи має сенс здійснювати візит в банк, щоб оформити мікрокредит? Очевидно, що ця витівка не варта свічок, оскільки ви витратите більше часу, ніж це того варто. Тим більше багато банківських установ не бажають мати справу з невеликими позиками. Їх діяльність спрямована на корпоративне обслуговування та інвестиційні проекти. Хоча практикується і роздрібне кредитування, але майже всі програми спрямовані на обслуговування кредиток.

Якщо вам вдасться зловити удачу за хвіст і отримати микркредит на картку, то процентна ставка в банках буде далеко не привабливою. Навіщо вам захмарні відсотки і тривале оформлення? Бажаєте отримати мікрокредит на прийнятних умовах? Не втрачайте часу і заходите на сайт «Твої Гроші»! Зверху розташований калькулятор, який вмить розвіє ваші сумніви.

Вигідні мікропозики

На ринку кредитування сервіс «Твої Гроші» вже завоював популярність і репутацію та його переваги вже встигли помітити тисячі користувачів. В першу чергу він підкорив своїх клієнтів вигідними ставками на мікрокредити. Приміром, вам до зарплати не вистачає якихось 1 тисячі гривень. За тижневе використання цих коштів вам доведеться сплатити комісію у межах 140 гривень. Навряд чи ви підете у відділення банку за такою незначною сумою. Чи не правда? Перевага №2 – миттєве зарахування грошей. Вам потрібно зачекати 15 хвилин після оформлення заявки та мікрокредит опиниться у ваших руках. Слід виділити також і додаткові плюси співпраці:

Діяльність нашої компанії спрямована на онлайн-мікрокредитування. Термін погашення кредиту – до 16 календарних днів. Для отримання мікропозик готівкою необхідно відвідати наше відділення взявши із собою паспорт та ІНН.

Переваги мікрокредитування

Про стан економіки в нашій країні знають навіть діти. Все частіше люди опиняються в скрутному становищі. І єдиним порятунком стає оформлення онлайн мікропозик в надійному МФО.

Для вирішення таких завдань створений сервіс «Твої Гроші». Він виділяє кошти на будь-які потреби. Позичальнику не потрібно звітувати, як він розпорядиться фінансами. Крім того, обробляючи заявку, ми не цікавимося рівнем доходів клієнта і навіть не уточнюємо його місце роботи.

В даній організації не існує критеріїв до майбутнього користувача послуг. За винятком повноліття. Практично такими ж перевагами володіють багато мікрокредітних компаній, що займають перші рядки рейтингу в своєму сегменті.

Головні особливості українського мікрокредитування

Не обов'язково володіти аналітичним складом розуму, щоб помітити явні переваги мікрокредиту. З його допомогою ви зможете полегшити результати будь-яких грошових негараздів. Основне, що повинен пам'ятати позичальник – оформляти позику необхідно лише в спеціальних сервісах. На жаль, в даній ніші присутня чимала кількість шахраїв. Тому завжди користуйтеся послугами професіоналів з відмінною репутацією. Наша організація входить у число порядних кредиторів. Акцентуємо вашу увагу на те, що ведемо свою діяльність на підставі свідоцтва державного зразка. Ваші персональні дані захищаються за стандартом SSL.

Розробники продумали все до дрібниць і створили простий інтерфейс, в роботі з якими ні у кого не виникає труднощів. Щоб дізнатися докладний розрахунок за позикою Вам потрібно тільки ввести на калькуляторі необхідну кількість позикових коштів. А при відкритті мікрокредиту не стягується ніяких платежів. Калькулятор продемонструє вам кінцеву суму розрахунку.

Захист особистих даних при оформленні мікрокредиту-онлайн

Не хвилюйтеся! Ваші персональні дані – це повністю конфіденційна інформація. «Твої Гроші» дуже дорожить своїм ім'ям і кожним своїм клієнтом. Всі важливі документи знаходяться на особистих серверах зберігання. Передача даних відбувається лише за надійно захищених протоколів.

Звертайтеся, «Твої Гроші» завжди готова забезпечити вас матеріально!

Кредити в інших містах