RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 07:57

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Кредити без довідок про доходи

Знаходитесь в пошуках онлайн-сервісу, де можна отримати швидкий кредит під мінімальний відсоток? Та ще і без надання довідки про доходи? Ви звернулися до професіоналів, МФО «Твої Гроші» готова надати вам фінансову підтримку. Люди, які до нас звертаються за допомогою, в більшості випадків отримують гроші вже через 15 хвилин, після подачі заявки на кредит.

Забудьте про відвідування банківських установ!

Зараз оформити кредит без довідок про доходи можна у всіх кредитних структурах, в тому числі і в банку. Однак банк ніколи не проведе транзакцію в онлайн режимі. До такого виду послуг ставляться скептично і часто виключають з переліку надаваних можливостей. А якщо у вас ще й погана кредитна історія, то ніякої довідки про доходи не допоможе вам оформити кредит в банківській установі.

«Твої Гроші» - ваш онлайн кредит без довідки про доходи

Ми - молода команда фахівців, які більше 5-ти років працюють у ніші мікрокредитування. Наша основна спеціалізація – мікропозики на 30-ти денний період кредитування. Наша відмінна риса – лояльність по відношенню до клієнтів. Ось чому ми надаємо позики онлайн і готівкою з мінімумом документів (паспорт та код) і не вимагаємо пред'являти довідку про доходи.

Наша цільова аудиторія – це категорія людей, охочих отримати гроші тут і зараз. Якщо ви не хочете додаткових клопотів з банком, то у нас ви можете розраховувати на максимальну позику у розмірі 15 тисяч.

Ми займаємо фінанси без поручителів. Більш того, ви можете самостійно заздалегідь дізнатися повну суму до сплати. Її можна розрахувати за допомогою нашого кредитного калькулятора.

Мінімум формальностей – максимум можливостей

«Твої Гроші» надає сервіс з дуже зручним функціоналом. Все досконало продумано і зрозуміло на всіх етапах роботи. Це створює доступність для кожного користувача. Заповнити анкету можна з будь-якого гаджета, перебуваючи в стінах рідного офісу або затишній квартирі. Такий підхід до обслуговування значно економить тимчасові витрати, а значить і фінанси кожного клієнта. Адже всі пам'ятають, що час – це гроші.

Оформляємо позику без довідок та поручителів: що для цього потрібно?

такі Вимоги як у компанії «Твої Гроші» відсутні. Є тільки кілька умов для позичальників:

Неминучим правилом, якого кожен повинен дотримуватися є правильне заповнення заявки. Звичайно ж, якщо ви хочете отримати кредит через інтернет без пред'явлення довідки про доходи. Акцентуємо вашу увагу: на підставі отриманої інформації приймається рішення видавати кредит чи ні. Наш онлайн-сервіс гарантує вам збереження особистих даних. Можете не боятися заповнювати анкети на сайті «Твої Гроші».

Лояльні ставки за кредитом – одне з переваг компанії

Якщо проаналізувати український ринок мікрокредитування, то ви знайдете безліч привабливих пропозицій. Поза всяким сумнівом, без довідки про доходи можна отримати кредит навіть в деяких українських банках. Однак детально вивчивши матеріал, ви помітите, що найбільш низьку ставку пропонує «Твої Гроші». У більшості МФО відсотки варіюються від 1,7-3,8 % за день. Оскільки наша організація орієнтується на довгострокових відносинах, ми сформували кредитну ставку в розмірі 2% в день. Такий показник дуже доступний і повністю відповідає сучасній реальності. Тільки у нас ви можете отримати мікропозику без довідки під мінімальний відсоток. У нас немає жодних комісій та прихованих платежів. Все прозоро.

Є можливість отримувати кредити без довідок швидше за 5 хвилин?

Так! Компанія «Твої Гроші» надає таку можливість. Вам більше не потрібно «паритися» з приводу термінового позики на доступних умовах, але існують свої певні особливості. Щоб отримувати кредит без довідок за 5 хвилин, необхідно стати нашим постійним клієнтом. Для цього достатньо щоб ви 1 раз отримали у нас схвалення на видачу кредиту і погасили його без прострочень. Після цього повторні позики ви зможете отримувати протягом усього 5-ти хвилин. Вагома перевага одразу ж помітно, онлайн-кредит без довідок про доходи всього за 5 хвилин.

Кредит без довідок на карту за 60 секунд – це не фантастика!

Фахівці компанії «Твої Гроші» розробили і впровадили інноваційний сервіс кредитування з допомогою SMS-запиту. Для наших постійних клієнтів доступна можливість отримати кредит на карту за 60 секунд без необхідності залишати заявку і відвідувати відділення. Для цього необхідно:

Детальніше про послугу читайте в розділі SMS-кредит.

«Твої Гроші» - ваш надійний партнер у сфері кредитування

Якщо ви шукайте оформлення кредиту без надання різних довідок, звертайтеся до нас! У нас ви отримаєте кредит з низькою відсотковою ставкою, швидке вирішення фінансових проблем і високий рівень обслуговування.

Для отримання кредиту без виписки про прибуток вам потрібно зовсім небагато: ідентифікаційний код, а також паспорт.

Скористатися нашим сервером можна за допомогою всіляких девайсів, які мають вихід в інтернет. Онлайн-сервер функціонує без технічних робіт і перерв. Команда наших фахівців працює щодня. Навіть якщо вам знадобилися гроші у вихідний день, ви отримуєте їх без найменших затримок.Голосів: 8, у середньому: 2.50 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах