RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 07:52

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Кредити з поганою кредитною історією

Кредитні організації (банки та МФО) в першу чергу дивляться кредитну історію майбутніх споживачів, а вже потім приймають рішення. Що являє собою кредитна історія? Це список всіх виконуваних зобов'язань за позиками. Він зберігається в бюро кредитних історій (БКІ). Така інформація надходить туди з усіх установ, що надають населенню кредити. Матеріали зберігаються 10 років. У більшості країн органи БКІ займаються збором відомостей про страхові внески, платежі ЖКГ і навіть послуги мобільних операторів. Добре, що в нашій державі таке не практикується.

Зараз на території України функціонує 3 БКІ:

Інформація, якою володіють бюро кредитних історій, може сильно змінити рішення з приводу надання нової позики. На основі наданих матеріалів проводиться кредитний скоринг. Говорячи доступним язиком, банк оцінює кашу кредитоспроможність.

Фактори, що впливають на кредитну історію

Причини, за яких ви ризикуєте отримати відмову:

Якщо колись ви мали погану кредитну історію, не поспішайте на собі ставити хрест. Це не вердикт! Багато мікрофінансових організацій позичають гроші, не звертаючи увагу на кредитну історію. Однак завжди передають інформацію у БКІ. Більшість позичальників, використовують цю можливість, щоб потім взяти в банку великий кредит, оскільки деякі помилки минулого можна виправити кількома вчасно погашеними кредитами.

Онлайн-кредит з поганою кредитною історією «Твої Гроші»

Ви можете звернутися за фінансовою допомогою до МФО «Твої Гроші». Навіть якщо у вас зіпсована кредитна історія. У нашій компанії набагато менші вимоги до такої репутації, ніж в інших банківських структурах. У порівнянні з банками, у нас для отримання грошей потрібно лише наявність паспорта та ІПН. Без будь-яких застав, поручителів та довідок. Заповнюєте заявку на сайті, 15 хвилин очікування і після схвалення кредиту кошти вже у вашому розпорядженні. Сервіс безперебійно працює 24/7/365.

Існує чимало позичальників з поганою кредитною історією, які відчувають незручності від того, що в минулому не змогли повернути борг в потрібний час. Однак в житті багато чого може трапитися, ми завжди зможемо зрозуміти вас. Процедура оформлення онлайн-кредиту досить проста і не відніме у вас багато часу. Погасити позику можна декількома методами – готівкою у відділеннях, за допомогою терміналу самообслуговування, а також безпосередньо через наш сайт кредитною карткою.

Кредити готівкою

Якщо ви віддаєте перевагу «живому спілкуванню», а обслуговування в інтернеті викликає у вас недовіру, навідайтеся до відділення «Твої Гроші», наші співробітники проконсультують вас і допоможуть заповнити заявку. Порядок дію такий же, як і в онлайн-сервісі. Лояльне ставлення до вашої кредитної історії ідентично відношенню, як під час онлайн-кредитування. Пам'ятайте, що при собі повинен бути код і паспорт. При позитивній відповіді, позикові фінанси будуть у вас вже через 15 хвилин. Коли ви повторно зверніться до нас, на схвалення заявки піде лише 5 хвилин.

Умови та переваги «Твої Гроші».

МФО «Твої Гроші» - одна з найбільш відомих компанія на теренах України. Саме швидкість і доступність оформлення кредиту дозволяє нам щохвилини поповнювати клієнтську базу новими іменами. Завдяки вашим позитивним відгукам ми змогли захопити топові місця на ринку мікрокредитування. Для підвищення рівня комфорту ми постійно намагаємося збільшувати мережу відділень. Наші філії представлені у всіх великих містах нашої батьківщини.

Під словом «мікрокредит» розуміється оптимальний розмір позики, що видається виключно в національній валюті і становить до 15 тисяч на термін в межах 30 днів. Нашими клієнтами можуть стати працевлаштовані особи вікової категорії 18-71 рік, мають прописку на території України.

Дозвольте нам вирішити ваші фінансові труднощі!Голосів: 18, у середньому: 4.10 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах