RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 07:39

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Моментальні, миттєві кредити в Твої Гроші

Людство розвивається з кожним роком все більше й більше і це стосується не тільки інноваційних розробок і технологічних проривів, але й сфери фінансового обслуговування, підтвердженням цьому є таке нововведення на фінансовому ринку як миттєвий кредит, який видається клієнтам через Інтернет, друга його назва - мікрокредит.

У наш час отримання кредиту в банку це цілком нормальне явище, адже багато хто не має достатньо грошей для того щоб заплатити за якусь потрібну їм річ всю суму відразу і вони змушені оформляти кредит. Та розвиток фінансового ринку не стоїть на місці і зараз можна оформити моментальний кредит навіть через Інтернет. Миттєвий кредит через Інтернет - це сервіс, який можна отримати в мікрофінансових організаціях, коли Вам видають кредит, але Вам не обов'язково спілкуватися з кредитним менеджером особисто, Вам треба всього лише відправити через Інтернет заявку на оформлення кредиту. Все спілкування зі співробітниками МФО йде через листування та телефонні дзвінки, а кошти, після того як Ваша заявка буде схвалена, будуть перераховані на Вашу картку. Саме через високу швидкість оброблення ці кредити звуться миттєвими.

Давайте подивимося на основні переваги моментальних кредитів, які можна оформити через Інтернет:

Яким чином можна отримати миттєвий онлайн кредит в Твої Гроші?

Отримати кредит клієнти можуть за допомогою двох способів:

1) За допомогою комп'ютера або іншого гаджета на свою банківську карту, оформивши заявку на сайті. Цей спосіб найлегший і найбільш простий

2) Готівкою, відвідавши відділення Твої Гроші. Таким шляхом йдуть позичальники, які ще не до кінця розуміють, як влаштований процес видачі онлайн кредитів на карту через Інтернет або погано розбираються в техніці (комп'ютерах, смартфонах). Щоб таким клієнтам теж було комфортно, для їх зручності працює 20 відділень Твої Гроші у всіх великих містах.

Отримати миттєвий кредит через Інтернет досить просто і зручно. Щоб зробити це треба:

Вимоги до позичальника для отримання миттєвого кредиту від Твої Гроші

Багато українців після того, як почують словосполучення «оформити кредит» відразу згадують про довідки, виписки, заявки, анкети і постійні візити в банк. Хоча якщо Ви вирішите взяти кредит в банку, то, в більшості випадків, саме так і відбуватиметься. Вам доведеться стояти в чергах, декілька разів ходити до співробітника, який буде займатися Вашим кредитом і нести йому численну кількість різних документів. Але якщо Ви звернетеся за кредитом в Твої Гроші, нічого подібного Вам робити не доведеться. Тут максимально прості умови:

Погашення моментального кредиту в Твої Гроші

Є два методи як можна погасити кредит в Твої Гроші:

1) В Інтернеті, через свій профіль на сайті, перевівши кошти через Приват24, Easy Pay

2) Готівкою, відвідавши відділення Твої Гроші або за допомогою популярних платіжних терміналів.

Детальніше про способи погашення кредиту дивіться в розділі ЯК ПОГАСИТИ КРЕДИТ.

Чому варто звертатися в Твої Гроші, якщо знадобився миттєвий кредит?

Твої Гроші - це компанія, яка йде в ногу з прогресом і видає мікрокредити за 15 хвилин. Компанія завжди готова допомогти своїм позичальникам в скрутну хвилину, а її сайт працює цілодобово. Якщо Вам не захотіли видати кредит в банку або кредитній спілці - спробуйте звернутися до нас. Ви витратите максимум 15 хвилин, для того щоб оформити моментальний кредит у нас і після того як схвалення за Вашою заявкою буде підтверджено, грошові кошти без зволікань будуть зараховані на Ваш рахунок. Візьміть у нас онлайн кредит і повірте професіоналам у своїй справі - скористайтеся послугами компанії Твої Гроші!

Умови оформлення моментальних кредитів в компанії Твої Гроші настільки прозорі, наскільки це взагалі можливо. Клієнти у нас самі розраховують суму кредиту на спеціальному кредитному калькуляторі. Тому віддавати в кінці терміну доведеться лише те, що було обговорено, перш ніж оформляти миттєвий кредит через Інтернет. Також варто додати, що ми видаємо кредити без довідки про доходи, без застави та поручителів.

Ми з великою повагою ставимося до всіх наших позичальників і хотіли б з їхнього боку такого ж ставлення. Тому просимо всіх своєчасно погашати свою заборгованість для уникнення непорозумінь. Щоб не пропустити термін, протягом якого потрібно погасити черговий платіж, просимо Вас стежити за цим у себе в особистому кабінеті. Вся детальна інформація з цього питання є там.

Якщо Ви потребуєте моментального кредиту, звертайтеся у Твої Гроші! Тут Вам допоможуть швидко і без зайвих паперів та питань! Якщо бажаєте впевнитися в цьому, скористайтеся нашим кредитом!Голосів: 0, у середньому: 0.00 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах