RU
phone-icon 0 800 807-888
Банківські кредитні картки: плюси та мінуси

Банківські кредитні картки: плюси та мінуси

2 січня 2019

Громадянин будь-якої держави з нормально розвиненою банківською системою, вже давно не уявляє свого життя без банківських кредитних карт. Для більшості громадян України кредитна картка увійшла в повсякденність зовсім недавно.

Деякі банківські установи займаються активним оформленням своїх кредиток всім, хто хоче їх отримати, інші банки відносяться до оформлення кредитної картки набагато обережніше. У будь-якому випадку, даний кредитно-платіжний інструмент вже є у більшості громадян нашої країни.

Але чи дійсно кредитка є настільки необхідною, як про це говорять? Відповідаючи на це питання потрібно оцінити як усі переваги, так і недоліки, пов'язані з використанням даного платіжного інструменту.

Головні переваги кредитної картки

Необхідна сума завжди під рукою

Основна перевага кредитної картки полягає в тому, що Ви завжди маєте певний запас грошей з собою. Якщо у Вас виникне якась непередбачена ситуація і Вам знадобиться досить серйозна сума грошей, то немає ніякої необхідності просити їх у родичів, знайомих або друзів. Вам потрібно просто дістати свою кредитну карту, зняти з банкомату готівку і вирішити всі свої фінансові проблеми.

Бонусна система і знижки

Ще одна досить серйозна перевага – різні знижки і бонуси, які надаються власникам кредиток під час їх використання. Оплата покупок в супермаркеті, обіду в ресторані чи авіаквитка за допомогою кредитної картки, може дати можливість заощадити 10% -15% від загальної вартості покупки.

Кешбек

Дуже популярна останнім часом банківська послуга, завдяки якій можна повернути собі назад певну частину витрачених на якусь покупку грошей. Само собою, банківська установа, а також компанії-партнери банку, які беруть участь в даній програмі, ніколи не працюватимуть собі в збиток і в будь-якому випадку заробляють на цьому. Але поки вони намагаються таким чином збільшити рівень лояльності своїх клієнтів, Ви маєте можливість дуже істотно заощадити, а іноді й непогано заробити за допомогою своєї кредитки.

Пільговий період погашення

Досить вигідною послугою є і грейс-період. По факту – Вам надається можливість погасити свій борг перед банком без будь-яких додаткових відсотків та інших надбавок. Найголовніше, встигнути повернути всю заборгованість до того часу, поки не скінчиться термін дії пільгового періоду.

Комфорт під час подорожей

Якщо Ви професійний мандрівник або постійно їздите за кордон у відрядження, без кредитної картки міжнародного стандарту обійтися Вам буде дуже непросто. Кредитні карти такого виду дуже зручно використовувати при розрахунках в будь-якій країні світу, без необхідності турбуватись про обмін валют.

Якщо у Вас не буде такої карти, Ви не зможете заздалегідь забронювати залізничний чи авіаквиток, номер в готелі або ж орендувати авто. Причому брати в оренду машину або номер в готелі за допомогою даного платіжного інструменту навіть більш переважно через те, що орендарі часто хочуть підстрахуватися і блокують на дебетових картах суму, яка може перевищувати ту, що була обговорена заздалегідь. А ось якщо у Вас кредитна карта, то резервуватиметься завжди тільки така сума, яка потрібна для оплати тієї чи іншої послуги.

Основні недоліки кредитної картки

Всі перераховані вище переваги, само собою, служать підмогою для того, щоб попит на цей платіжний інструмент постійно зростав. Але, як і будь-яка інша кредитна пропозиція, кредитні карти мають істотні недоліки.

Не всі торгові точки приймають безготівкові розрахунки

Здійснити оплату за допомогою своєї кредитної картки можна лише тоді, коли в торговій точці встановлений спеціальний термінал, за допомогою якого приймаються такі види платежів. На превеликий жаль, в Україні такі термінали встановлені поки лише в магазинах, що знаходяться у великих містах. Варто Вам лише виїхати за місто, у Вас відразу ж можуть виникнути проблеми з розрахунками, бо там у Вас, швидше за все, вимагатимуть готівку.

Ставки сильно кусаються

Процентна ставка по кредитній карті завжди набагато вища, ніж ставка за звичайним споживчим кредитом.

Висока комісія за переведення грошей в готівку, витрати на обслуговування картки

Річне обслуговування картки та її випуск, найчастіше є платними послугами, а переведення в готівку грошей через банкомат завжди тягне за собою чималі додаткові витрати, тому що на дану послугу завжди налічується немаленька комісія.

Висока ймовірність стати жертвою зловмисників

Таким банківським продуктом як кредитка, користуватись треба дуже акуратно, бо шахраї щодня вигадують різні нові схеми, щоб зняти гроші з чужої карти і не залишити жодних слідів. Щороку поліція розкриває тисячі злочинів по кредитних картах, а тисячі так і залишаються нерозкритими.

Залежність від кредитки

Всі перераховані вище негативні сторони кредитки неможливо порівняти з психологічними нюансами використання кредитних карт. Звикнути до них дуже просто, а це пряме попадання в залежність. Ви навіть не встигнете помітити, як Ваші кредитні зобов'язання почнуть перевищувати фінансові можливості.

Мікропозики – найкраща альтернатива кредитці

Даний вид кредитування, який надає компанія Твої Гроші, є однією з найбільш вигідних альтернатив кредитці.

Пакет документів, який треба буде пред'явити під час оформлення мінімальний – лише код та паспорт, а безпосередньо на саме оформлення піде не більше 15 хвилин.

Серед достоїнств оформлення онлайн кредитів на карту в Твої Гроші можна виділити:

  • недисципліновані позичальники має хороший шанс оформити кредит з поганою кредитною історією;
  • поручителі або застава не потрібні;
  • немає потреби підлаштовуватись під режим роботи банку – кредит у Твої Гроші можна отримати в будь-який час доби через інтернет;
  • відразу після схвалення гроші відправлять на Вашу карту – Вам навіть не треба нікуди ходити;
  • якщо Вам потрібні саме готівкові кошти – просто відвідайте зручні філії Твої Гроші.

Звертайтесь в Твої Гроші та оцініть сучасний сервіс швидкого кредитування!Голосів: 1, у середньому: 5.0 з 5
  Оцініть статтю!

Гроші будуть у Вас вже в 12:20

Сума:
грн.
Термін:
дн.

Останні новини

 Вітаємо з новорічними святами

Вітаємо з новорічними святами

Новий рік 2019

29 грудня 2018

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Фінальний розіграш завершено. Всі призи знайшли своїх переможців!

28 листопада 2018

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Чергові 6 щасливчиків виграли гроші

20 листопада 2018

Останні статті

Що робити при блокуванні банківської карти?

Що робити при блокуванні банківської карти?

Належні та впорядковані дії при блокуванні Вашої банківської карти

11 червня 2019

Як оформити кредит при неофіційному працевлаштуванні?

Як оформити кредит при неофіційному працевлаштуванні?

Умови отримання кредиту при неофіційному доході

4 червня 2019

Що таке експрес кредити і чому не варто їх уникати?

Що таке експрес кредити і чому не варто їх уникати?

Знайомство з видом швидких позик – експрес-кредитами

30 травня 2019