RU
phone-icon 0 800 807-888
Ідеї додаткового заробітку в Інтернеті

Ідеї додаткового заробітку в Інтернеті

29 січня 2019

Люди проводять в інтернеті більшу частину свого часу. Тож не дивно, що багато хто цікавиться, як заробити гроші через інтернет, лежачи на дивані. Додаткові джерела доходу (тобто інтернет-заробіток) шукають всі: студенти, домогосподарки, блогери і навіть професіонали з високою зарплатою. Це прекрасно, що люди не хочуть витрачати час даремно, а прагнуть заробити кошти, щоб, наприклад, оплатити свої рахунки. Для успішної роботи в мережі Вам необхідно знати, як можна заробити кошти без вкладень різними способами.

Отже, варіантів заробітку в інтернеті, де Ви можете використовувати свої навички та творчі здібності, існує дуже багато. Давайте розглянемо найбільш популярні з них.

1. Онлайн-опитування

Хіба за проходження онлайн-опитувань можна отримати винагороду? Так! Це найлегший і в той же час швидкий спосіб заробітку!

Перші подібні пропозиції, в яких обіцяли заплатити за відповіді на питання, з'явилися досить давно. Але тоді люди ставились до них скептично і не вірили, що за виконання таких простих завдань можна отримувати непогані гроші. Згодом люди змінили своє ставлення до платних опитувань і переконалися, що на них реально можна заробляти.

Думки людей з різного приводу цікаві багатьом компаніям і агенціям, що проводять соціальні дослідження. Ви тільки уявіть, опитування громадськості являє собою індустрію, вартість якої оцінюється в 40 мільйонів доларів! Розробниками було створено кілька сайтів, де звичайні люди та дослідники можуть зустрітися (так би мовити, замовники й виконавці). Ви можете сміливо заповнювати опитування і отримувати кошти за виконане завдання.

2. Тестування сайтів

Таку роботу пропонують інтернет-компанії та вебмайстри. Вони наймають звичайних людей, аби ті, оцінили функціонал їх сайту. Ви тестуєте запропонований замовником ресурс, залишаєте свої коментарі та отримуєте за це гроші! Як бачите все досить просто. Недарма ж цю онлайн-роботу називають найлегшою, але до неї потрібно ставитися серйозно. Адже від корисності відгуку залежить, яку кількість замовлень Вам запропонують в майбутньому.

3. Продаж фотографій

Захоплюєтеся фотографією? Вам вдається відзняти достатню кількість вдалих кадрів? Якщо це про Вас, то Ви можете виставити свої роботи на продаж на різних сайтах. Наприклад, свого покупця Ви можете знайти на depositphotos.com. Спробуйте реалізувати свої шедеври. Фотографії різного формату потрібні як для онлайн-ресурсів, так і для друкованих видань, тому їх весь час не вистачатиме.

Вперед! Ніколи не пізно стати професійним фотографом!

4. Онлайн-уроки

Своїми знаннями можна і потрібно ділитися! Для цього немає необхідності йти викладати в школу або університет. Ви можете стати вчителем в мережі Інтернет. Ще одна приємна новина – вчити можна всьому! Свої уроки Ви зможете пропонувати зацікавленим учням незалежно від Вашого досвіду та навичок.

Існує безліч сайтів, на яких можна продати Ваші онлайн-уроки та курси. Ви отримуєте гроші за те, що студент підписується на Ваш онлайн-курс.

Крім знань предмета, за яким ви плануєте пропонувати курс, Вам знадобиться вміння працювати в програмі Photoshop. Вчіться створювати відео, оскільки з їх допомогою ви зможете зробити курс більш зрозумілим і цікавим.

5. Створення музики

Якщо Ви добре граєте на якомусь музичному інструменті, пишіть музику і продавайте її через інтернет. Досить ганятися за музичними компаніями! Музика потрібна не лише їм. Ви можете створювати як повноцінні пісні, так і маленькі уривки, такі як рінгтони або діджингли. Є інтернет-магазини через які можна продавати MP3-файли. Наприклад, Amazon, iTunes, Google Play, Pandora і Spotify. Також існують різні онлайн-сервіси, де можна розміщувати музику від імені автора.

6. Гостьовий письменник

Гостьові пости дуже затребувані. Їх замовляють успішні блогери, які ведуть досить прибуткові проекти. Якщо Ви є фахівцем в якійсь сфері, можете спробувати себе в ролі гостьового письменника. Наприклад, розвиток бізнесу, медицина, технології, автомобілі та інші тематики. За пост професіонала крупні блогери готові заплатити кругленьку суму. Щоб Ви розуміли, всього за одну статтю можна заробити близько 500 доларів.

Спокусливо, чи не так? Однак гостьовий блогінг може приносити хороші гроші тільки в тому випадку, якщо Ви дійсно експерт у своїй галузі. За посередній контент ніхто платити не стане.

7. Публікація відео на YouTube каналі

На рекламі в роликах на YouTube можна добре заробляти. Знімайте прекрасні відео і вперед.

YouTube вважається найбільшим сервісом у світі з обміну відео. Ним користуються всі, хто користується інтернетом. Однак переглядати різні відео недостатньо, особливо коли є відмінна можливість заробити. Скористайтесь смартфоном, професійною чи ручною камерою і зніміть цікавий відеокліп. Змонтуйте його та діліться з усім світом. Крім цього, Ви можете створювати на комп'ютері відео з картинок або семінари чи анімаційні ролики. Коли відеозапис буде готовий, просто завантажте його на канал і монетизуйте. При перегляді Вашого ролика YouTube транслюватиме невелику рекламу і ділитиметься доходом з Вами.

Така онлайн-робота принесла багатьом людям не тільки величезну популярність, а й значну суму грошей. Найчастіше вся робота виконується вдома, проте часом Вам доведеться виїжджати за його межі, щоб відзняти нове відео.

Все що Вам потрібно – це вміння користуватися камерою і працювати з програмами для монтажу.

8. Блогерство

Напевно, одним з найбільш відомих способів легкого заробітку в мережі є професійне блогерство. Коли ми шукаємо якусь інформацію в інтернеті, то часто натрапляємо на щоденники з безліччю реклами. А де є реклама, там є дохід. Значить, власник блогу веде його не за «спасибі».

Розробники створили безліч безкоштовних платформ, на яких можна вести свій блог. Не бійтеся, просто пишіть про ті речі, які Вас дійсно цікавлять.

Якщо щодня блог відвідує приблизно 1000 відвідувачів, власник може отримувати 0,5-30 доларів на добу. Це за умови, що Ви пишете англійською мовою і в конкурентній тематиці. Якщо Ваш трафік складає 3-4 тисячі, то місячний дохід буде від 1000 доларів. Блогерство може приносити різний дохід, багато що залежить від обраної Вами стратегії монетизації та веб-трафіку.

9. Приведи друга – отримай гроші!

Умови прості: Ви рекомендуєте послуги сервісу Твої Гроші своїм знайомим, колегам, друзям або ж родичам і отримуєте 100 гривень. Гроші гарантовано видадуть Вам, якщо клієнт скористається нашими послугами за Вашою порадою.

Таке грошове заохочення зможе отримати кожна людина, яка користувалась послугами мікрокредитування в нашому сервісі хоча б раз.

Умови отримання бонусних грошей

Щоб отримати приз за залучення нового клієнта, Ваш друг повинен:

  • відвідати відділення МФО Твої Гроші та оформити заявку на надання мікрокредиту готівкою;
  • вказати в своїй анкеті номер телефону тієї людини, з чиєї рекомендації він прийшов;
  • отримати схвалення за заявкою і забрати позичені кошти.

Клієнт, який порекомендував другові нашу компанію, отримає протягом 3-х діб приємний бонус – 100 гривень. Щоб забрати гроші Вам необхідно завітати до найближчого відділення Твої Гроші, маючи при собі телефон, номер якого був вказаний в заявці Вашим другом.Голосів: 0, у середньому: 0 з 5
  Оцініть статтю!

Гроші будуть у Вас вже в 05:20

Сума:
грн.
Термін:
дн.

Останні новини

 Вітаємо з новорічними святами

Вітаємо з новорічними святами

Новий рік 2019

29 грудня 2018

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Фінальний розіграш завершено. Всі призи знайшли своїх переможців!

28 листопада 2018

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Чергові 6 щасливчиків виграли гроші

20 листопада 2018

Останні статті

Секрети роботи кредиторів. Кому банки та МФО видають кредити?

Секрети роботи кредиторів. Кому банки та МФО видають кредити?

Способи перевірки позичальника на благонадійність

13 серпня 2019

Оплата смартфоном замість банківської карти

Оплата смартфоном замість банківської карти

Сплата за послуги та покупки за допомогою сучасного NFC-модуля на смартфоні

31 липня 2019

Витрачаємо гроші правильно – поради, рекомендації

Витрачаємо гроші правильно – поради, рекомендації

Як розумні витрати впливають на бюджет

23 липня 2019