RU
phone-icon 0 800 807-888
Куди вкласти гроші в Україні інвесторові?

Куди вкласти гроші в Україні інвесторові?

14 березня 2019

У Вас є вільні фінанси і Ви замислюєтесь над тим, куди вигідно інвестувати? Для досвідчених інвесторів з багаторічним досвідом роботи спеціально створюються перспективні проекти та бізнес-плани, ретельно прораховуються всі показники. Але що робити в таких ситуаціях пересічному середньостатистичному українцеві? Питання досить складне.

Важко в сформованих економічних умовах спрогнозувати всі ризики втрат і при цьому отримати непоганий дохід. У даній статті ми хочемо поділитись професійними порадами щодо інвестування власних коштів, аби в результаті отримати максимальну віддачу.

Основні принципи інвестицій для новачків

Строго дотримуючись основних принципів інвестування, Ви не лише досягнете максимального результату, але й захистите себе від всіляких фінансових ризиків. Розробіть алгоритм і почніть серйозно працювати, не варто дозволяти емоціям брати над собою верх.

 1. Вкладення – це довгострокова перспектива. Інвестиційні вкладення обов'язково повинні бути налаштовані на довгострокову перспективу. Запам'ятайте золоте правило: не вийде сьогодні вкласти гроші, а вже взавтра збирати плоди. Ефективність фінансових вкладень вимірюється не одним днем ​​чи місяцем, а роками.
 2. Уважно і детально вивчіть інструмент фінансування. Проаналізуйте даний напрямок, знайдіть та поспілкуйтесь з тими, хто вже працює в цьому напрямку, розпитайте про всі нюанси. Запитайте про досягнуті результати.
 3. Майте особисту думку. Досвід і професіоналізм експертів зі сторони – це добре, але власну думку щодо даного питання теж потрібно мати. Ви повинні чітко уявити власну стратегію розвитку даного вкладення. Обраний Вами напрямок має бути цікавим, Ви повинні інтуїтивно відчувати і бути налаштованим на те, що все вийде, а не піддаватись чужому віянню. Знайдіть щось своє, можливо, Ви станете першовідкривачем чогось нового і перспективного.
 4. Важливо вчасно зупинитись. Раціонально використовуйте свої ресурси, не піддавайтесь впливу адреналіну, вчіться вчасно зупинятися. Якщо Ваші інвестиції довгий час стоять на місці і не приносять доходу, навчіться говорити собі «стоп». Не зациклюйтесь на невигідних вкладеннях, перемикайтеся на інші проекти, адже тільки так можна досягти успіху. Але не плутайте поняття «переключитися на інший проект» і «стрибати з одного проекта на інший». Це різне.
 5. Ніколи не поспішайте. Кожне рішення має бути обдуманим і зваженим. Давайте собі час «охолонути», подумати і проаналізувати.
 6. Віддавайте перевагу переможцям. Це стосується інвестицій в акції. Розглядайте та інвестуйте свої капітали в акції провідних компаній, вони мають хоча б перспективи розвитку. Ризиковано інвестувати в невідомі компанії.
 7. Заглядайте у завтрашній день. Успішний підприємець завжди подумає про перспективу, він прорахує, як і куди завтра вкласти сьогоднішній прибуток.

Основні варіанти інвестицій, які потрібно розглянути на старті

Основні та перевірені способи інвестування, які є актуальними для українських громадян:

 1. Депозити в банку. Перевірений і популярний метод, який дозволяє практично кожному трохи заробити на сьогоднішній день. Але необхідно враховувати, що прибуток не завжди привабливий, відсоток депозиту скрізь однаковий і не варто забувати про рівень інфляції. Вкладати гроші краще в перевірені банки, а не шукати де більша процентна ставка.
 2. Інвестиції в пайові інвестиційні фонди (ПІФ). Експерти радять інвестувати в такі рахунки, не більше 10% від свого капіталу. При даному способі інвестування, Вашими коштами управлятиме брокер, тому, необхідно чесно вказати, що ризик становитиме 50×
 3. Інвестиції в об'єкти нерухомості. Відмінний безпрограшний варіант. На сьогоднішній день на українському ринку нерухомості відзначається падіння цін. Купив – продав – здав в оренду. Схема працює.
 4. Капіталовкладення у цінні метали. Золото завжди буде в ціні. Для підстраховки можна вкладати одночасно в кілька видів цінних металів (золото, срібло, паладій). Якщо один вид буде в мінусі – прибуток отримаєте за рахунок іншого.
 5. Підприємництво. Хороше вкладення інвестицій для тих, хто готовий ризикувати. Важливо розуміти, що не всяка справа може бути рентабельною. Для початку можна вкласти кошти в бізнес іншого підприємця, а потім вже замислитись про відкриття власної справи.
 6. Скупка-продаж цінних паперів. Простий і доступний спосіб капіталовкладень. Головне – знайти надійного брокера, який допоможе і введе в курс справи.
 7. Приватне кредитування. Такий спосіб на сьогодні набирає обертів. Ви формуєте фонд свого особистого кредитування, а люди користуються вашими грошима, в результаті Ви отримуєте відсоток.
 8. Заробіток на валютному курсі. Дуже вигідні вкладення для українців. Гривня періодично знецінюється, а валюта постійно зростає. Можна купити валюту при мінімальному курсі, а продати, коли курс буде на піку. На різниці курсів Ви непогано заробите. Щоб підстрахуватись, купуйте валюту декількох видів, наприклад, долар і євро.
 9. Капіталовкладення в мистецтво. З урахуванням того, що об'єкти мистецтва дуже дорогі, такий спосіб вкладень підходить не всім. Не завжди є можливість купити дорого, а перепродати ще дорожче. Це перспективний напрямок тільки для справжніх цінителів мистецтва.
 10. Інноваційні інтернет-проекти – ризиковане вкладення, яке не дає ніяких гарантій на успіх. Можна вкласти значну суму в новий та багатообіцяючий стартап і отримати хороший дохід, а можна миттєво все втратити.
 11. Найризикованіший спосіб отримання швидкого доходу – бінарні опціони. Тут необхідно своєчасно і правильно зробити прогноз на вартість певного активу.
 12. Капіталовкладення в «себе коханого». Це сучасний європейський підхід капіталовкладень, який має на увазі вкладення в самого себе, у свій розвиток. Відмінний спосіб для тих, хто хоче розвиватись.

Основні помилки багатьох інвесторів

Ми всі помиляємось, на 100% від помилок ніхто не застрахований. Але якщо прислухатися до порад досвідчених експертів і практиків, то багатьох помилок можна уникнути, а відповідно й застрахувати себе від фінансових ризиків. Тому необхідно заздалегідь вивчити найпоширеніші помилки багатьох інвесторів.

Найчастіші помилки:

 • величезне бажання отримати перший прибуток і відразу його витратити;
 • вкласти фінанси тільки в один проект, ігноруючи всі інші;
 • при першій невдачі покінчити з цим видом діяльності;
 • здійснити необдумані та непроаналізовані вкладення.


Голосів: 0, у середньому: 0 з 5
  Оцініть статтю!

Гроші будуть у Вас вже в 05:39

Сума:
грн.
Термін:
дн.

Останні новини

 Вітаємо з новорічними святами

Вітаємо з новорічними святами

Новий рік 2019

29 грудня 2018

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Фінальний розіграш завершено. Всі призи знайшли своїх переможців!

28 листопада 2018

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Чергові 6 щасливчиків виграли гроші

20 листопада 2018

Останні статті

Секрети роботи кредиторів. Кому банки та МФО видають кредити?

Секрети роботи кредиторів. Кому банки та МФО видають кредити?

Способи перевірки позичальника на благонадійність

13 серпня 2019

Оплата смартфоном замість банківської карти

Оплата смартфоном замість банківської карти

Сплата за послуги та покупки за допомогою сучасного NFC-модуля на смартфоні

31 липня 2019

Витрачаємо гроші правильно – поради, рекомендації

Витрачаємо гроші правильно – поради, рекомендації

Як розумні витрати впливають на бюджет

23 липня 2019