RU
phone-icon 0 800 807-888
Куди вкласти гроші в Україні інвесторові?

Куди вкласти гроші в Україні інвесторові?

14 березня 2019

У Вас є вільні фінанси і Ви замислюєтесь над тим, куди вигідно інвестувати? Для досвідчених інвесторів з багаторічним досвідом роботи спеціально створюються перспективні проекти та бізнес-плани, ретельно прораховуються всі показники. Але що робити в таких ситуаціях пересічному середньостатистичному українцеві? Питання досить складне.

Важко в сформованих економічних умовах спрогнозувати всі ризики втрат і при цьому отримати непоганий дохід. У даній статті ми хочемо поділитись професійними порадами щодо інвестування власних коштів, аби в результаті отримати максимальну віддачу.

Основні принципи інвестицій для новачків

Строго дотримуючись основних принципів інвестування, Ви не лише досягнете максимального результату, але й захистите себе від всіляких фінансових ризиків. Розробіть алгоритм і почніть серйозно працювати, не варто дозволяти емоціям брати над собою верх.

 1. Вкладення – це довгострокова перспектива. Інвестиційні вкладення обов'язково повинні бути налаштовані на довгострокову перспективу. Запам'ятайте золоте правило: не вийде сьогодні вкласти гроші, а вже взавтра збирати плоди. Ефективність фінансових вкладень вимірюється не одним днем ​​чи місяцем, а роками.
 2. Уважно і детально вивчіть інструмент фінансування. Проаналізуйте даний напрямок, знайдіть та поспілкуйтесь з тими, хто вже працює в цьому напрямку, розпитайте про всі нюанси. Запитайте про досягнуті результати.
 3. Майте особисту думку. Досвід і професіоналізм експертів зі сторони – це добре, але власну думку щодо даного питання теж потрібно мати. Ви повинні чітко уявити власну стратегію розвитку даного вкладення. Обраний Вами напрямок має бути цікавим, Ви повинні інтуїтивно відчувати і бути налаштованим на те, що все вийде, а не піддаватись чужому віянню. Знайдіть щось своє, можливо, Ви станете першовідкривачем чогось нового і перспективного.
 4. Важливо вчасно зупинитись. Раціонально використовуйте свої ресурси, не піддавайтесь впливу адреналіну, вчіться вчасно зупинятися. Якщо Ваші інвестиції довгий час стоять на місці і не приносять доходу, навчіться говорити собі «стоп». Не зациклюйтесь на невигідних вкладеннях, перемикайтеся на інші проекти, адже тільки так можна досягти успіху. Але не плутайте поняття «переключитися на інший проект» і «стрибати з одного проекта на інший». Це різне.
 5. Ніколи не поспішайте. Кожне рішення має бути обдуманим і зваженим. Давайте собі час «охолонути», подумати і проаналізувати.
 6. Віддавайте перевагу переможцям. Це стосується інвестицій в акції. Розглядайте та інвестуйте свої капітали в акції провідних компаній, вони мають хоча б перспективи розвитку. Ризиковано інвестувати в невідомі компанії.
 7. Заглядайте у завтрашній день. Успішний підприємець завжди подумає про перспективу, він прорахує, як і куди завтра вкласти сьогоднішній прибуток.

Основні варіанти інвестицій, які потрібно розглянути на старті

Основні та перевірені способи інвестування, які є актуальними для українських громадян:

 1. Депозити в банку. Перевірений і популярний метод, який дозволяє практично кожному трохи заробити на сьогоднішній день. Але необхідно враховувати, що прибуток не завжди привабливий, відсоток депозиту скрізь однаковий і не варто забувати про рівень інфляції. Вкладати гроші краще в перевірені банки, а не шукати де більша процентна ставка.
 2. Інвестиції в пайові інвестиційні фонди (ПІФ). Експерти радять інвестувати в такі рахунки, не більше 10% від свого капіталу. При даному способі інвестування, Вашими коштами управлятиме брокер, тому, необхідно чесно вказати, що ризик становитиме 50×
 3. Інвестиції в об'єкти нерухомості. Відмінний безпрограшний варіант. На сьогоднішній день на українському ринку нерухомості відзначається падіння цін. Купив – продав – здав в оренду. Схема працює.
 4. Капіталовкладення у цінні метали. Золото завжди буде в ціні. Для підстраховки можна вкладати одночасно в кілька видів цінних металів (золото, срібло, паладій). Якщо один вид буде в мінусі – прибуток отримаєте за рахунок іншого.
 5. Підприємництво. Хороше вкладення інвестицій для тих, хто готовий ризикувати. Важливо розуміти, що не всяка справа може бути рентабельною. Для початку можна вкласти кошти в бізнес іншого підприємця, а потім вже замислитись про відкриття власної справи.
 6. Скупка-продаж цінних паперів. Простий і доступний спосіб капіталовкладень. Головне – знайти надійного брокера, який допоможе і введе в курс справи.
 7. Приватне кредитування. Такий спосіб на сьогодні набирає обертів. Ви формуєте фонд свого особистого кредитування, а люди користуються вашими грошима, в результаті Ви отримуєте відсоток.
 8. Заробіток на валютному курсі. Дуже вигідні вкладення для українців. Гривня періодично знецінюється, а валюта постійно зростає. Можна купити валюту при мінімальному курсі, а продати, коли курс буде на піку. На різниці курсів Ви непогано заробите. Щоб підстрахуватись, купуйте валюту декількох видів, наприклад, долар і євро.
 9. Капіталовкладення в мистецтво. З урахуванням того, що об'єкти мистецтва дуже дорогі, такий спосіб вкладень підходить не всім. Не завжди є можливість купити дорого, а перепродати ще дорожче. Це перспективний напрямок тільки для справжніх цінителів мистецтва.
 10. Інноваційні інтернет-проекти – ризиковане вкладення, яке не дає ніяких гарантій на успіх. Можна вкласти значну суму в новий та багатообіцяючий стартап і отримати хороший дохід, а можна миттєво все втратити.
 11. Найризикованіший спосіб отримання швидкого доходу – бінарні опціони. Тут необхідно своєчасно і правильно зробити прогноз на вартість певного активу.
 12. Капіталовкладення в «себе коханого». Це сучасний європейський підхід капіталовкладень, який має на увазі вкладення в самого себе, у свій розвиток. Відмінний спосіб для тих, хто хоче розвиватись.

Основні помилки багатьох інвесторів

Ми всі помиляємось, на 100% від помилок ніхто не застрахований. Але якщо прислухатися до порад досвідчених експертів і практиків, то багатьох помилок можна уникнути, а відповідно й застрахувати себе від фінансових ризиків. Тому необхідно заздалегідь вивчити найпоширеніші помилки багатьох інвесторів.

Найчастіші помилки:

 • величезне бажання отримати перший прибуток і відразу його витратити;
 • вкласти фінанси тільки в один проект, ігноруючи всі інші;
 • при першій невдачі покінчити з цим видом діяльності;
 • здійснити необдумані та непроаналізовані вкладення.


Голосів: 0, у середньому: 0 з 5
  Оцініть статтю!

Гроші будуть у Вас вже в 13:32

Сума:
грн.
Термін:
дн.

Останні новини

День Києва зі знижкою 50%

День Києва зі знижкою 50%

Знижка на повторний кредит -50%

24 травня 2019

Все що потрібно знати про банківські депозити

Все що потрібно знати про банківські депозити

Розбираємось у банківських депозитах і ставках

24 травня 2019

Як вигідно купити техніку через інтернет?

Як вигідно купити техніку через інтернет?

Придбання техніки в режимі онлайн

16 травня 2019

Останні статті

Все що потрібно знати про банківські депозити

Все що потрібно знати про банківські депозити

Розбираємось у банківських депозитах і ставках

24 травня 2019

Як вигідно купити техніку через інтернет?

Як вигідно купити техніку через інтернет?

Придбання техніки в режимі онлайн

16 травня 2019

Проблеми з кредитною карткою та способи їх вирішення

Проблеми з кредитною карткою та способи їх вирішення

Правильні дії за різних ситуацій з платіжною карткою

10 травня 2019