RU
phone-icon 0 800 807-888

Про нас

Торгова марка «Твої Гроші» - лідер серед мікрофінансових організацій, які спеціалізуються на видачі короткострокових фінансових кредитів.

Історія

Наша історія починається в м.Київ, де 28 січня 2013р. відкрилось перше відділення «Твої Гроші». Ми були однією з перших компаній в Україні, яка запропонувала населенню послугу «кредити до зарплати» - невеликі суми грошей у кредит на короткий термін. Ідея цілковито нова для України, але давно втілена у всьому світі.

З нуля створювалась не тільки компанія - утворилась нова фінансова галузь в українському бізнесі, не схожа на існуючі раніше. Ми взяли за приклад американські стандарти якості обслуговування клієнтів та адаптували послугу під українські реалії, щоб у кожного громадянина нашої країни була можливість швидко і легко скористатися нашою послугою.

«Твої Гроші» швидко завойовували популярність у населення завдяки прозорим і зрозумілим умовам і безперечному клієнтському сервісу.

Місія компанії

Ми допомагаємо вирішувати тимчасові фінансові труднощі.

Наша Компанія відноситься до сегменту «кредити до зарплати». Такий вид послуг призначений для покриття поточних касових розривів (умовно кажучи, коли зарплата вже витрачена, а аванс ще не прийшов). Сьогодні у «Твої Гроші» можна отримати від 300 до 15000 гривень на термін від 1 до 30 днів.

З моменту заснування нашими ключовими цінностями була повага до клієнта і до законів. Ці принципи і сьогодні допомагають нам утримувати лідируючі позиції на ринку у своєму сегменті. Тому кожен, хто мав з нами справу, може сказати, що наша компанія стабільна і надійна.

Ціль компанії

Фінансова допомога громадянам України

Забезпечити кожного громадянина України у віці від 18 до 71 року, маючого постійний дохід, можливістю отримання фінансової допомоги (кредиту) у «Твої Гроші» на усій території України.