RU
phone-icon 0 800 807-888

Запитання та Відповіді

Хочу позичити гроші, як це зробити?

Для цього Вам необхідно оформити заявку на отримання кредиту. Без відвідування відділення Компанії:
  • При першому зверненні ви можете заповнити онлайн-заявку на сайті, пройти перевірку через спеціалізований сервіс BankID і отримати кредит на карту.
  • При повторному зверненні заявку на кредит можна оформити в особистому кабінеті на нашому сайті, а також через смс при цьому зарахування грошей на картку відбувається миттєво.
  • У будь-якому з відділень Компанії подати заявку з моментальним рішенням і оформленням кредиту на місці.

Які документи потрібні, щоб оформити кредит?

Для оформлення кредиту Вам потрібен тільки паспорт та ІПН.

Скільки часу займе оформлення?

Оформлення кредиту займе у Вас не більше 20 хвилин, якщо Ви звертаєтеся повторно – не більше 5 хвилин!

Чи існують якісь вікові обмеження на отримання кредиту?

Кредит в нашій компанії може отримати клієнт у віці від 18 до 71 року.

Що потрібно, щоб отримати кредит у вашій компанії?

Від Вас необхідне дотримання кількох простих умов: мати постійний дохід, проживати або працювати в місті або області, де Ви хочете взяти кредит, відповідати віковим критеріям — від 18 до 71 року, а також мати при собі паспорт та ІПН.

Чи можна оформити заявку по телефону?

Так, Ви можете оформити заявку телефоном гарячої лінії 0 800 807-888 (дзвінок по Україні безкоштовний як з мобільних, так і зі стаціонарних телефонів) або замовити зворотній дзвінок. Всього за 5 хвилин оператор заповнить ваші дані, після чого з Вами зв'яжеться менеджер і запросить отримати кредит в зручному для вас відділенні компанії.

Чи можу я скористатися послугами компанії, якщо я пенсіонер?

Так, компанія надає кредити пенсіонерам у віці лише до 71 року включно. Для оформлення Вам будуть потрібні тільки паспорт та ІПН.

Можу я скористатися послугами компанії, якщо я приватний підприємець?

Так. Компанія надає кредити приватним підприємцям. Для оформлення вам буде потрібно тільки паспорт та ІПН.

Відділення компанії

Де знайти відділення Твої Гроші?

Ви можете дізнатися адресу найближчого до Вас відділення на нашому сайті, а також зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 807-888 ( дзвінок по Україні безкоштовний як з мобільних, так і зі стаціонарних телефонів).

За яким графіком працюють ваші відділення?

Всі наші відділення працюють без перерв і вихідних за наступним графіком: Пн-Пт з 08:00 до 20:00, Сб-Нд з 09:00 до 19:00. Можливі зміни у передсвяткові та святкові дня. Щоб дізнатися графік роботи конкретного відділення Ви можете зателефонувати за телефоном гарячої лінії 0 800 807-888.

Способи оплати кредиту

Як оплатити кредит?

Ви можете сплатити кредит одним із наступних способів
  • В будь-якому з відділень у містах присутності нашої компанії. Адресу найближчого до Вас відділення Ви можете дізнатися на нашому сайті, а також зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 807-888 (дзвінок по Україні безкоштовний як з мобільних, так і зі стаціонарних телефонів).
  • Через систему прийому платежів «Paymaster.ua». Для оплати необхідно перейти за посиланням https://paymaster.ua, ввести номер телефону і суму.
  • Через Приват 24 - необхідно зайти в свій обліковий запис та при створенні нового платежу знайти "Твої Гроші".
  • Через термінали ПриватБанку - необхідно авторизувати картку або ввести номер телефону, на який прийде код підтвердження, в розділі "Банки та страхування" необхідно знайти "Твої Гроші".
  • Через систему прийому платежів «Easy Pay». Для оплати необхідно перейти за посиланням https://easypay.ua/bank/tvoi-groshi, ввести номер договору і суму.

Чи потрібні документи для оплати кредиту в відділенні?

Ви можете здійснити оплату в будь-якому місті і в будь-якому відділенні компанії.Для цього немає необхідності мати при собі паспорт. Якщо підходить термін оплати, а у Вас немає можливості оплатити самостійно, Ви можете попросити когось із знайомих. Для оплати їм також не потрібен паспорт

Чи може хто-небудь погасити кредит замість мене?

Так. Якщо у Вас немає можливості оплатити самостійно, Ви можете попросити когось із знайомих.

Чи можна оплатити кредит достроково?

Кредит може бути погашений будь-яким із способів раніше терміну оплати, зазначеного в договорі. У цьому випадку проводиться перерахунок процентів за користування кредитом на дату фактичної оплати. За дострокове погашення кредиту не стягується ніяких штрафів. Оплатити і оформити повторний кредит Ви можете в будь-якому зручному для Вас відділенні компанії.

Можу я оформити кредит повторно відразу після оплати попереднього?

Так. Відразу ж після погашення у Вас з'являється можливість повторно оформити кредит.

Можу я сплатити кредит частково?

Так, Ви можете сплатити кредит як повністю, так і частково. Ви сплачуєте частину боргу, при цьому зменшується і сума процентів, що нараховуються. Дата повного погашення кредиту, коли потрібно внести залишок суми, не змінюється і відповідає вказаній у договорі. Сума оплати при частковому погашенні не обмежена.

Пролонгація

Що таке пролонгація?

Пролонгація - це продовження терміну користування кредитом шляхом укладання додаткової угоди. Ви можете відкласти повернення грошей на строк до 16 днів, сплативши при цьому тільки нараховані проценти (по 2% за кожен день від дати укладання договору до дня пролонгації). Продовжити термін користування кредитом Ви можете в будь-якому відділенні компанії незалежно від міста видачі, а також через системи прийому платежів «Paymaster.ua», «EasyPay» або сервіси ПриватБанк. При продовженні терміну користування кредитом, позичальник повинен сплатити проценти за фактичне користування грошовими коштами, тобто за термін від дати видачі до дня звернення до відділеня «Твої Гроші». Ви можете продовжити свій кредит у будь-який день до дати погашення, в день погашення кредиту, а також не пізніше шістнадцятого дня від дати погашення кредиту вказаної у договорі.

Скільки разів я можу продовжувати свій кредит?

Продовжити кредитний договір можна необмежену кількість разів

Що потрібно для того, щоб продовжити свій кредит?

Для того, щоб продовжити свій кредит, Вам необхідно підійти в будь-яке відділення компанії і оформити додаткову угоду, сплативши суму процентів на день проведення пролонгації. Здійснити продовження може тільки позичальник в одному з відділень «Твої Гроші». Для продовження теміну користування кредитом позичальникові необхідно мати при собі паспорт. Продовжити темін користування кредитом можна в будь-якому відділенні компанії незалежно від міста видачі, а також через системи прийому платежів «Paymaster.ua», «EasyPay» або сервіси «Приват Банку» - через термінали «Приват Банк» та інтернет-банк «Приват 24»

Можу я продовжити термін користування кредитом в іншому місті?

Продовжити договір кредиту можна в будь-якому відділенні компанії незалежно від міста видачі. Дізнатися адреси найближчих до Вас відділень ви можете на нашому сайті, а також зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 807-888 (дзвінок по Україні безкоштовний зі стаціонарних і мобільних телефонів). Також є можливість продовжити свій кредитний договір через системи прийому платежів «Paymaster.ua», «EasyPay» або сервіси «Приват Банку» - через термінали «Приват Банк» та інтернет-банк «Приват 24»

Можу я після часткового погашення продовжити термін користування кредитом?

Так, після часткового погашення Ви можете продовжити свій кредитний договір

Чи може хто-небудь за мене продовжити термін користування кредитом

Продовжити кредитний договір може тільки особисто клієнт з паспортом в одному із відділень «Твої Гроші». Здійснити продовження кредитного договору через системи прийому платежів «Paymaster.ua», «EasyPay» або сервіси «Приват Банку» - через термінали «Приват Банк» та інтернет-банк «Приват 24»може також і інша особа.

Запитання по платежах

Як мені дізнатися суму заборгованості по моєму кредиту?

Ви можете дізнатися суму заборгованості по Вашому кредиту, зателефонувавши на номер гарячої лінії 0 800 807-888, або звернувшись в будь-яке відділення видачі кредиту нашої компанії.

Що робити, якщо я не можу прийти у відділення в день оплати?

Якщо у Вас немає можливості вчасно сплатити кредит в відділенні компанії, Ви можете скористатися іншими способами оплати або попросити знайомого здійснити оплату за Вас. При цьому ніякі документи не потрібні.Здійснити погашення кредитного договору можливо через системи прийому платежів «Paymaster.ua», «EasyPay» або сервіси «Приват Банку» - через термінали «Приват Банк» та інтернет-банк «Приват 24».

Що буде, якщо я не встигну оплатити кредит вчасно?

Протягом 16 днів від дати погашення по договору на суму Вашого кредиту нараховуватимуться 2% в день, на 17 день буде нараховано штраф у розмірі 250 грн. Далі буде продовжувати нараховуватися пеня в розмірі 2% від суми в день. Дізнатися суму заборгованості по Вашому кредиту Ви можете, зателефонувавши на номер гарячої лінії 0 800 807-888, або звернувшись в будь-яке відділення нашої компанії.

Що робити, якщо у мене немає всієї суми для погашення кредиту в дату платежу?

Якщо Ви не встигаєте вчасно погасити кредит, рекомендуємо скористатися послугою «Пролонгація» (продовження). Також Ви можете сплатити кредит частково.

Запитання повторних позичальників

Чи можу я оформити повторний кредит, якщо перебуваю у від'їзді в іншому місті?

Якщо Ви вже користувалися послугами компанії, Ви можете отримати повторний кредит у будь-якому відділенні компанії «Твої Гроші» в Україні. При собі необхідно мати паспорт. З містами присутності компанії та адресами відділень видачі кредитів Ви можете ознайомитися на цьому сайті.

Чи можу я дізнатися, яка сума кредиту буде схвалена мені при повторному зверненні?

Якщо Ви вже користувалися послугами компанії інформацію про максимально схвалену суму Ви можете отримати при зверненні в відділення, або за телефоном гарячої лінії 0 800 807-888.