Кредити на карту та готівкою: Бориспіль

Сервіс швидкого кредитування Твої Гроші спеціалізується на видачі мікрокредитів, що представляють собою грошову допомогу, яка оформляється швидко і без зайвих документів. Ми працюємо, починаючи з 2013 року, і надаємо кредити в Борисполі як готівкою, так і онлайн, перераховуючи кошти на карту клієнта. Відкриття філій у Києві, Львові, Борисполі говорить про те, що ми прагнемо покращити сервіс кредитування для задоволення наших клієнтів. Ми робимо все, аби клієнти без проблем отримували таку потрібну їм грошову допомогу. Ви можете буквально за півгодини оформити мікрокредит у Борисполі на суму до 7 тисяч гривень терміном на два тижні. Отримати такий кредит може будь-який працевлаштований громадянин країни, який має вік від 18 до 71 року. Гроші в борг можна отримати особисто у відділенні компанії або відразу на карту при оформленні онлайн-позики.

Послуги онлайн кредитування на карту в Борисполі

Особливість оформлення конкретно онлайн-кредиту в тому, що після проходження цієї процедури більшість клієнтів стають її фанатами. Це означає, що вони в подальшому віддаватимуть перевагу оформляти кредит не виходячи з дому, так як це швидко і зручно. Від клієнта вимагається лише заповнення анкети, після чого подана заявка надходить на розгляд фахівцям Твої Гроші. Як тільки вона буде схвалена, гроші відразу ж надходять на карту. У чому плюси такого підходу? Відповісти можна так:

  • швидкість виконання процедури, так як не потрібно вирушати до відділення фінансової організації. Все виконується з дому або з місця, де є під рукою інтернет. Це зручно і в тому випадку, якщо можливість бути присутнім у відділенні особисто, просто відсутня;
  • подавати заявку на отримання онлайн кредиту в Борисполі можна в будь-який день та час доби;
  • впевненість у тому, що з грошима нічого не трапиться. Банківські карти славляться більшою безпекою порівняно з готівкою, навіть якщо карта буде втрачена, її можна без проблем заблокувати і таким чином зберегти свої гроші.

Як отримати кредит готівкою в Борисполі

Навіть при настільки активному поширенні нових технологій, все одно залишається певна кількість людей, які не мають високої довіри до інтернету або ж не мають досвіду для використання подібних технологій. Такі клієнти віддають перевагу паперовим купюрам та живому спілкуванню з менеджерами ‒ до подібної аудиторії також потрібно прислухатись. Саме з цих міркувань ми вирішили відкрити відділення Твої Гроші в Борисполі, більше 10 відділень у Києві, а також відділення у Львові. Для оформлення кредиту готівкою від клієнта вимагається надати свій паспорт і код, відповісти на питання менеджера, який заповнить анкету позичальника. Після цього залишиться почекати близько 15 хвилин, поки наш менеджер прийматиме рішення. Після схвалення потрібна сума відразу і в повному обсязі видається на руки.

Чому варто скористатись кредитуванням в Борисполі від Твої Гроші

В умовах жорсткої конкуренції, нам вдалось напрацювати досить велику, і що не менш важливо, активну базу клієнтів, які регулярно користуються нашими послугами. Ми змогли завоювати довіру у клієнтів з різних регіонів України, тому що:

  • кредити оформляються максимально швидко і для цього потрібен мінімальний набір документів. Ніяких прихованих комісій та інших платежів при цьому немає;
  • отримати гроші в борг можна і на банківську карту, і готівкою;
  • при видачі кредиту ми не вимагаємо вказувати мету його використання, відповідно, витрачати його можна на свій розсуд;
  • приблизно за 20‒30 хвилин Ви отримуєте потрібну суму, а наступним разом час оформлення скорочується до 5 хвилин;
  • ми не вимагаємо надавати: довідку про доходи, поручителів або заставу;
  • можливе оформлення кредиту навіть тим, у кого погана кредитна історія;
  • кілька взятих і погашених мікрокредитів, дозволять значно поліпшити кредитну історію за дуже короткий термін.

Якщо Ви зіткнулись з важкою фінансовою ситуацією, не відкладайте рішення на потім. Звертайтесь в Твої Гроші та максимально комфортно оформляйте кредит в Борисполі!