Кредити на карту та готівкою: Івано-Франківськ

Українська мікрофінансова компанія Твої Гроші з 2013 року надає послуги з кредитування через мережу Інтернет як в місті Івано-Франківськ, так і всією територією України. Отримання кредиту є в таких містах як Київ, Бориспіль і Львів. Наша компанія постійно працює над поліпшенням якості обслуговування клієнтів. Сервіс онлайн-кредитування працює цілодобово і без вихідних, що дає людям можливість отримувати гроші швидко і з максимальною зручністю.

В Івано-Франківську можна взяти кредит на суму до 7 тисяч гривень терміном до 16 днів без довідки про доходи. Отримати мікрокредит може будь-який громадянин України, який має роботу, у віці від 18 до 71 року. Потрібно лише відправити заявку на нашому сайті або відвідати найближче відділення компанії Твої Гроші.

Онлайн кредит в Івано-Франківську на карту банку

Такий вид позики можна оформити швидко і просто, не покидаючи стін свого будинку або офісу. Для цього необхідно заповнити анкету (електронну) на веб-сайті компанії. Процедура займе у вас не більше 15 хвилин, а потім, після того як Вашу заявку схвалять, гроші відразу ж перейдуть на рахунок зазначеної карти. Кредитування через онлайн-сервіс має безліч переваг:

 1. Заощаджений час;
 2. Не потрібно збирати велику кількість документів;
 3. Оформлення кредиту в режимі онлайн зручний варіант, якщо приїзд до нашої компанію з якихось причин неможливий;
 4. Прийом заявок без святкових і вихідних, в режимі 24/7.
 5. Завжди є ризик втрати грошей або крадіжки. На Вашій карті кошти будуть у повній безпеці .

Чому позичальники вибирають нашу компанію

У сфері мікрокредитування існує досить жорстка конкуренція. Тим не менш, компанія Твої Гроші змогла завоювати довіру величезної кількості клієнтів, як в Івано-Франківську, так і по всій Україні. Головні плюси нашої компанії:

 1. Швидке оформлення кредиту (15 хвилин);
 2. Відсутність прихованих комісій. Розрахована сума до погашення, яку Ви повинні оплатити, гарантовано залишиться незмінною;
 3. Не потрібно надавати велику кількість документів;
 4. Можливість отримання кредиту готівкою і на банківську карту;
 5. Витратити гроші Ви можете на свій розсуд без зазначення мети.

Щоб оформити кредит в Твої Гроші, нашим клієнтам потрібно витратити всього 15-20 хвилин особистого часу. І лише при первинній позиці. При повторній ‒ не більше 5 хвилин. Операція отримання коштів досить проста, тому що ми даємо кредити:

 1. Без довідки про доходи;
 2. Без застави та поручителів;
 3. Клієнтам з поганою КІ.

Якщо у Вас виникла складна фінансова ситуація і терміново потрібна невелика сума, звертайтесь до нас. Ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних. Наша компанія успішно розвивається і це не може не позначитись на поліпшенні якості обслуговування клієнтів в Івано-Франківську. Отримайте свої гроші швидко в Твої Гроші!