Кредити на карту та готівкою: Київ

Раді вітати вас на сайті сервісу Твої Гроші. Ми ‒ мікрофінансова компанія з видачі мікрокредитів у Києві. Їх можна оформити як готівкою, так і на карту в режимі онлайн. Крім Києва, наші представництва є у Борисполі та Львові. Наші зусилля спрямовані на відкриття нових філій по всій країні, а також на модернізацію і поліпшення вже існуючого сервісу. Будь-який працевлаштований українець віком від 18 до 71 року має можливість оформити кредит до зарплати в Києві на суму до 7 тисяч гривень. Вибрати для цього можна будь-який доступний спосіб оформлення ‒ онлайн чи при особистому візиті до найближчого відділення компанії.

Особливості оформлення кредиту онлайн в Києві

Ті клієнти, котрі раніше вже мали справу з кредитами, що оформлюються в режимі онлайн, навряд чи повернуться до іншого способу, тому що це дуже зручно. Вся процедура виконується вдома або в будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Клієнтові потрібно заповнити всі обов'язкові розділи онлайн-анкети, після чого зачекати близько 15 хвилин, поки прийматиметься рішення. І якщо воно виявиться позитивним, гроші відразу ж будуть перераховані за вказаними реквізитами. Всі потенційні плюси цієї процедури можна позначити так:

  • суттєва економія особистого часу, так як зовсім не обов'язково відвідувати відділення компанії особисто. Далеко не завжди таке відділення знаходиться поблизу, відповідно, оформлення кредиту в Києві, не виходячи з дому, є зручним;
  • кредит буде отримано в ситуації, коли можливості фізично бути присутнім особисто у відділенні, просто немає;
  • подати заявку на отримання мікрокредиту можна в будь-який час доби і в будь-який день тижня;
  • якщо з готівкою може статись неприємність (крадіжка, втрата, тощо), то до грошей на карті питань з безпеки немає ніяких.

Швидкий кредит готівкою в Києві

Не можна ігнорувати досить велику кількість людей, які, незважаючи на активне поширення інтерактивних технологій, все ще воліють безпосереднього спілкування з людиною, в даному випадку, представником фінансової організації. З огляду на такі побажання клієнтів, ми відкрили більше десяти відділень в Києві, Борисполі та Львові. Це означає, що незалежно від місця роботи чи свого перебування, можна без проблем отримати кредит готівкою в цих містах. Для оформлення заявки потрібно лише взяти свій паспорт і код, після чого доведеться поспілкуватись з менеджером. Якщо заявка буде схвалена, то вже через 15 хвилин гроші будуть у Вас.

Чому варто звертатись до нас?

Незважаючи на високу конкуренцію в цій галузі, ми змогли напрацювати досить велику та активну базу клієнтів. Пов'язано це з тим, що:

  • швидкість оформлення кредитів в Твої Гроші дуже висока, як в онлайн-режимі, так і готівкою у відділеннях;
  • ніяких додаткових комісій, тим більше прихованих або неявних платежів, немає. Розрахована сума повернення, при оформленні кредиту, не змінюватиметься до кінця користування коштами;
  • для оформлення потрібен базовий набір документів ‒ паспорт громадянина України та податковий код;
  • повна свобода дій. Клієнт може отримати гроші готівкою, на карту і витрачати їх на будь-які потреби, без зазначення мети кредиту. Ніяких обмежень у цьому питанні немає;
  • не потрібна офіційна довідка про доходи з місця роботи, поручителі та застава;
  • погана кредитна історія також не перешкода для отримання позики.

Якщо Ви потрапили в скрутне фінансове становище і Вам потрібно взяти в борг у місті Києві, а до зарплати ще потрібно чекати досить тривалий час, тоді Вам варто звернутись до нашої компанії ‒ ми докладемо максимум зусиль для того, аби Ви отримали грошову допомогу якомога оперативніше.