Оформити моментальний кредит в Слов'янську

Статистика свідчить, що мікрокредитування стає все більш затребуваною послугою серед українців, що не дивно. Швидкий кредит дає можливість поправити своє фінансове становище в найкоротший термін.

Щоб отримати терміновий кредит без відмови в Слов'янську, потрібно звернутися на один з онлайн-сервісів, наприклад, Твої Гроші.

За фінансовою підтримкою можна звернутися й в банк. Однак це займе додатковий час. Вам доведеться зібрати великий пакет документів, кілька разів приїжджати в банк, а потім чекати результатів перевірки. Великі фінансові установи дуже ретельно перевіряють платоспроможність потенційних клієнтів, перевірка може тривати до 2-х тижнів. Гроші видаються тільки після її закінчення. До того ж, банки часто відмовляють позичальникам з поганою КІ або невисоким доходом.

Тому, люди, яким гроші потрібні терміново, звертаються в Твої Гроші. Отримати в Слов'янську кредит без застави та поручителів зовсім нескладно. Для цього потрібно мати лише карту системи Віза або MasterCard та підключення до Інтернету. Всі операції, в тому числі й укладення договору, виконуються в режимі онлайн. Послугою можуть скористатись як жителі Слов'янська, так і інших регіонів країни.

Оформлення швидкої позики в Слов'янську

Наявність смартфона або ПК дозволить Вам в найкоротший термін отримати необхідну суму. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Твої Гроші і здійснити кілька простих операцій.

Щоб оформити позику онлайн на банківську карту, потрібно пройти реєстрацію, заповнити всі необхідні дані, отримати доступ до особистого кабінету.

Після цього Ви отримуєте можливість:

 • подати онлайн заявку;
 • зачекати її розгляду (15 хвилин) і отримати гроші на карту;
 • стежити за графіком платежів та залишками боргу.

У разі необхідності Ви завжди можете звернутись до служби підтримки.

Вимоги до позичальників

Ми намагаємось допомогти всім, хто потрапив у складну ситуацію і не пред'являємо до клієнтів високих вимог. Але, все ж, маючи чималі фінансові ризики, видаємо кредити за умови, якщо:

 • Вік повнолітнього позичальника не перевищує 71 року;
 • Є український паспорт і податковий код;
 • Дохід клієнта стабільний (офіційний, неофіційний, пенсія).

Також необхідно мати банківську карту і мобільний телефон.

Переваги звернення у Твої Гроші в Слов'янську

Звернувшись за отриманням кредиту в нашу компанію, Ви заощадите час. Вам не доведеться приїжджати в МФО (все спілкування відбувається тільки в режимі онлайн), збирати безліч довідок і документів, шукати поручителів.

До інших важливих переваг відноситься:

 • можливість скористатись послугою в будь-який час та день;
 • простота і комфортність угоди: оформити кредит можна вдома, на роботі і навіть в автобусі;
 • видача позик клієнтам з поганою КІ і невисоким доходом.

Нерідко люди з поганою КІ, сумлінно погашаючи борги, виправляють ситуацію і їх дані зникають з чорних списків УБКІ.

Чому в Слов'янську вибирають Твої Гроші

За час своєї роботи ми змогли залучити велику кількість постійних клієнтів. Нашій компанії довіряють по всій Україні. Довіру клієнтів ми заслужили завдяки:

 • лояльній політиці;
 • прозорості всіх операцій;
 • відсутності прихованих нарахувань і низькій процентній ставці.

Нерідко для наших клієнтів ми проводимо різні акції, робимо знижки на кредити, що робить мікропозики досить вигідними і привабливими.

Наша компанія завжди готова прийти на допомогу і лише просить своїх позичальників вчасно погашати заборгованості.

Твої Гроші в Слов'янську – надійна фінансова підтримка.