RU
phone-icon 0 800 807-888
Що таке експрес кредити і чому не варто їх уникати?

Що таке експрес кредити і чому не варто їх уникати?

30 травня 2019

Проїжджаючи містом машиною чи маршруткою, Ви не раз помічали яскраві білборди. Таким видом зовнішньої реклами користується багато компаній і кредитні установи не виняток. Нерідко на щитах можна побачити рекламу кредитних продуктів, наприклад, експрес кредитів. Давайте розберемося, чим корисна ця фінансова послуга, і які у неї переваги.

Плюси експрес кредитування

Перше, що хочеться відзначити, це терміни надання кредиту. Сама назва послуги говорить за себе, адже експрес означає швидко. Тобто Ви зможете отримати кредитні кошти через кілька хвилин після звернення. У порівнянні з банківськими кредитами оформити такий швидкий кредит дійсно можна дуже терміново. Такими термінами можуть похвалитися тільки МФО, які видають онлайн позики в Україні. А тепер уявіть, наскільки зручним може виявитись експрес кредит?

Наприклад, Вам терміново знадобилися гроші на сімейні потреби або термінові витрати – Ви за кілька хвилин оформляєте заявку і після отримання кредиту на карту, витрачаєте надані гроші як заманеться. А може Ви просто захотіли придбати нову модель смартфона? Будь-яка примха за Ваші гроші – користуєтесь послугами експрес кредитування і купуєте гаджет на отримані кошти.

Друге, що може порадувати позичальників, це легка процедура оформлення. Давайте порівняємо з іншими кредитними програмами. Які документи зазвичай вимагають від позичальників? Як правило, крім податкового коду та паспорта, клієнта просять надати копію трудової, довідку про доходи, заставу, поручителів і безліч інших паперів. Зібрати всі необхідні документи досить складно. До того ж це не гарантує, що банк схвалить Вам кредит. Що ж стосується експрес кредиту, то оформити його можна за наявності паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Наприклад, водійських прав чи пенсійного посвідчення.

Це дві головні особливості, які роблять експрес кредитування більш привабливим для позичальників. Погодьтесь, у житті складаються різні ситуації, що вимагають чималих грошей. Якщо у Вас немає необхідної суми і гроші потрібні терміново, залишається лише один варіант – взяти експрес кредит. Все, що Вам потрібно – це мінімум документів і чверть години. Оцінюються клієнти досить поверхово.

Такі кредити видаються для багатьох потреб. Отримати гроші можна як готівкою, так і на карту. Позичальник зможе оплатити не тільки лікування або освіту, а й покупки чи відпочинок. Більш детальну інформацію Ви зможете уточнити безпосередньо в банку.

Не забувайте, що за послуги експрес кредитування Вам не доведеться переплачувати. У таких кредитних програмах немає додаткових комісій або прихованих відсотків. Вам не потрібно буде платити за фінансову послугу або віддавати відсотки як це часто зустрічається в багатьох кредитних організаціях.

До всього вищесказаного експрес кредити мають ще одну незаперечну перевагу. Позичальник може погашати позику достроково і не боятись при цьому ніяких штрафних санкцій. Або можна оформити пролонгацію свого кредиту сплативши лише відсотки за використання. Таким чином, можна пролонгувати свою заборгованість необмежену кількість разів, а борг сплатити, коли з'явиться можливість. Тобто повернути кредитні кошти можна хоч через місяць, якщо у Вас є гроші – отримали премію, надбавку до зарплати або пасивний дохід. Від дострокового погашення гірше не стане ні Вам, ні фінансово-кредитній установі.

Висновок

Отже, експрес кредити – це різновид споживчих кредитів, які видаються невеликими сумами. Відмітна особливість такого виду кредитування – мінімум необхідних документів і висока швидкість прийняття рішення про надання коштів. Вигідно брати експрес кредити лише на короткий період.

Якщо Вам терміново потрібні гроші – зверніть увагу на програми експрес кредитування.Голосів: 1, у середньому: 5.0 з 5
  Оцініть статтю!

Гроші будуть у Вас вже в 22:47

Сума:
грн.
Термін:
дн.

Останні новини

 Вітаємо з новорічними святами

Вітаємо з новорічними святами

Новий рік 2019

29 грудня 2018

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Фінальний розіграш завершено. Всі призи знайшли своїх переможців!

28 листопада 2018

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Чергові 6 щасливчиків виграли гроші

20 листопада 2018

Останні статті

Як можна поліпшити зіпсовану кредитну історію?

Як можна поліпшити зіпсовану кредитну історію?

За рахунок яких маніпуляцій можливо покращити власну кредитну історію

3 вересня 2019

Як уникнути проблем при підписанні кредитного договору з банком?

Як уникнути проблем при підписанні кредитного договору з банком?

На які пункти слід звертати увагу при підписанні кредитного договору аби не бути ошуканим банком

28 серпня 2019

Що таке віртуальна банківська картка та її переваги?

Що таке віртуальна банківська картка та її переваги?

Цікава інформація про сучасний банківський продукт – віртуальну карту

23 серпня 2019