RU
phone-icon 0 800 807-888
Що таке віртуальна банківська картка та її переваги?

Що таке віртуальна банківська картка та її переваги?

23 серпня 2019

В даний час банківські карткові продукти мають величезну популярність серед переважної більшості громадян, адже їх активне використання в повсякденному житті може створити не лише значну кількість всіляких зручностей, але й безліч додаткових привілеїв. При цьому значна частина власників різних пластикових карток, як показує статистика, не має ні найменшого поняття про те, що існує й так звана віртуальна карта, в крайньому разі – володіє про неї лише поверховою інформацією.

Що собою являє віртуальна карта і чим вона відрізняється від інших карткових продуктів?

Якщо ви ще не знаєте, що таке віртуальна карта, то просто уявіть собі розрахунковий банківський рахунок, який має практично повний функціонал звичайної пластикової карти, лише не має свого фізичного (реального) носія. Знімати з такої картки готівку, як правило, не можливо, однак, у її власника є всі необхідні реквізити для здійснення будь-яких взаєморозрахунків, а саме:

  • 16-значний номер картки;
  • термін дії;
  • код CVV2 (CVC2).

До речі, сьогодні багато банківських установ пропонують своїм клієнтам не тільки оформити віртуальну карту, а й замовити виготовлення її пластикового носія. При цьому останній виконуватиме виключно декоративну функцію, а також не зможе бути використаний в банкоматах чи терміналах, адже на ньому не встановлено ні магнітної смуги, ні більш сучасного мікро-чипа, а лише внесена потрібна вам платіжна інформація.

Які переваги віртуальної банківської карти перед звичайними пластиковими?

Відразу варто зазначити, що даний банківський продукт з самого початку орієнтований в основному на здійснення віддалених онлайн-платежів в глобальній мережі Інтернет, спрямованих на оплату необхідних вам товарів і послуг. І віртуальна карта, поза всяких сумнівів, якнайкраще підходить для подібних розрахунків, вигідно відрізняючись від простих пластикових карток за рахунок таких переваг:

  • Зручність і простота оформлення. Замовити віртуальну банківську карту можна як при особистому відвідуванні найближчого до вас відділення, так і повністю в режимі онлайн, в будь-якому випадку випуск відбувається миттєво. Від вас же буде потрібно лише мінімум документів, тобто паспорт та ІПН, які можуть бути й зовсім не потрібні, якщо ви вже є клієнтом банківської установи, в якій збираєтесь оформити віртуальну картку.
  • Повна конфіденційність. Сьогодні вами може бути оформлена не тільки звичайна дебетова, але й передплачена віртуальна карта. Для отримання такої картки немає потреби укладати з банком договір та вказувати особисті дані, що дозволить вам зберігати анонімність при здійсненні платежів в Інтернеті. На жаль, передплачені картки найчастіше є одноразовими і не допускають можливість їх повторного поповнення.
  • Максимальний рівень безпеки. Під час здійснення будь-якого онлайн-платежу вам не доведеться розкривати реквізити своїх основних пластикових карт, якщо такі є. Крім того, на виртуалці можна тримати строго необхідну на даний момент суму, а також встановити обмеження на щоденне використання коштів, що значно знизить ймовірність того, що інтернет-шахраї зможуть викрасти наявні на карті гроші.

Недоліки віртуальних карт

Заради справедливості варто згадати і про деякі недоліки, що мають банківські віртуальні картки, хоча негативних для її власника моментів насправді не так вже й багато. До найбільш значущих можна віднести можливі обмеження на максимальний розмір балансу самої карти.

Інший недолік – це ліміти на здійснення платежів протягом певного часу, що зазвичай залежить від політики, що застосовується в даний момент банком-емітентом.

Як замовити віртуальну карту в будь-якому банку і що для цього потрібно?

Більшість українських банків надають послуги оформлення віртуальних карт, за допомогою своїх систем онлайн-банкінгу. Для оформлення картки необхідно вже бути клієнтом банку. Для цього, цілком достатньо оформити найпростішу дебетову карту і отримати реквізити входу в онлайн-банкінг. Далі в своєму особистому кабінеті потрібно знайти опції замовлення карти. Зазвичай процедура оформлення займає 5-10 хвилин. При оформленні можна вибрати як потрібну валюту (зазвичай це гривня, долар або євро), так і платіжну систему віртуальної карти (Visa або MasterCard).

Як поповнити віртуальну карту, які способи для цього сьогодні передбачені?

Будь-яка віртуальна карта передбачає можливість свого поповнення. Як правило, поповнення можна здійснити в такий спосіб:

  • прямим переказом з будь-якої власної або чужої карти;
  • звичайним банківським платежем на реквізити вашої віртуальної картки;
  • готівкою в платіжному терміналі, який є партнером банку-емітента;
  • готівкою в касі банку.

Тепер ви знаєте, що таке віртуальна банківська карта, а також маєте уявлення про те, якими саме перевагами і недоліками вона володіє. І якщо вам в повсякденному житті доводиться часто здійснювати всілякі платежі в Інтернеті, то обов'язково скористайтесь цим сучасним, а головне – безпечним з усіх сторін банківським продуктом. Тільки постарайтесь для емісії своєї майбутньої віртуалки підібрати максимально надійний банк, який має перевірену часом репутацію. Удачі вам!Голосів: 0, у середньому: 0 з 5
  Оцініть статтю!

Гроші будуть у Вас вже в 08:10

Сума:
грн.
Термін:
дн.

Останні новини

 Вітаємо з новорічними святами

Вітаємо з новорічними святами

Новий рік 2019

29 грудня 2018

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Фінальний розіграш завершено. Всі призи знайшли своїх переможців!

28 листопада 2018

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Чергові 6 щасливчиків виграли гроші

20 листопада 2018

Останні статті

Що таке Форекс? Плюси і мінуси валютного ринку

Що таке Форекс? Плюси і мінуси валютного ринку

Стаття про те, що таке ринок Форекс, плюси й мінуси торгівлі на ньому

28 жовтня 2019

5 помилок, здатних призвести до проблем з кредитами

5 помилок, здатних призвести до проблем з кредитами

Помилки позичальників, що призводять до проблем при погашенні взятих кредитів

22 жовтня 2019

Кредитування під заставу криптовалюти – новий виток розвитку криптоіндустрії

Кредитування під заставу криптовалюти – новий виток розвитку криптоіндустрії

У статті розглядається кредитування під заставу криптовалюти

16 жовтня 2019