RU
phone-icon 0 800 807-888
Як працює біткоїн? Що таке феномен криптовалюти?

Як працює біткоїн? Що таке феномен криптовалюти?

17 вересня 2019

Криптовалюта – це віртуальна валюта, що поступово завойовує фінансовий ринок у всьому світі. Основою її існування є криптографічний код, який зчитують спеціальними додатками. Вона має багато переваг, які роблять її серйозною альтернативою традиційним платіжним засобам. Біткойни, безсумнівно, найбільш впізнавана криптовалюта.

Як працюють віртуальні валюти і чому вони завдячують своїм успіхом?

Децентралізована валюта

На популярність біткоїнів впливає багато факторів, які в сукупності визначили появу глобального явища. Його масовий видобуток, а також зростаюча торгівля обумовлені, головним чином, універсальною ідеєю творця, Сатоші Накамото. Згідно його припущення, криптовалюта є децентралізованим суб'єктом і тому не підкоряється ніяким зовнішнім установам і надає користувачам повну анонімність. У процесі транзакції біткоїни не обробляються і не перевіряються будь-якими посередниками, наприклад, платіжними операторами чи банківськими відділеннями. Ще однією перевагою мережі є простота і швидкість роботи. Перекази надходять одержувачам миттєво, тому що зазвичай здійснюється всього за кілька секунд.

Високий рівень безпеки

Біткоїни не мають тих дефектів, у яких часто звинувачують традиційні валюти. Використовуючи віртуальні гроші, користувач не може застосувати підроблені банкноти або монети. Кожен блок BTC (біткоїна) є окремою частиною складної системи, керованої лише пов'язаною мережею. Протокол, який використовується розробниками, задовольняє всім вимогам безпеки без будь-яких претензій – як з точки зору коштів, зібраних користувачами, так і транзакцій. Система Біткоїн була розроблена таким чином, що дизайн коду практично неможливо зламати. Навіть при загрозі стабільності мережі користувачі можуть розраховувати на підтримку спільноти, залученої до розробки проекту. Завдяки активності розробників найкрупніших криптовалют, можливі фальсифікації чи системні помилки негайно реєструються і виправляються.

Широкий асортимент

Безперервне зростання інтересу до біткоїну та іншої криптовалюти також є результатом широкого спектру. На ринку з'являється все більше компаній, які приймають платежі у віртуальних валютах від клієнтів. Біткоїн можна оплатити не лише онлайн, а й в традиційних пунктах обслуговування. Кошти також можна зняти в банкоматах, які підтримують BTC або іншу криптовалюту. Подібні угоди перестають бути випадковими подіями, а є природною і законною формою оплати покупок у магазинах. Широкий асортимент також привертає інвесторів. Криптовалюта не контролюється ніякими фондовими біржами, та менше з тим, їх глобальні курси стали важливим елементом шанованих веб-сайтів з надання такої інформації.

Легкий доступ

Щоб отримати BTC, Вам більше не потрібно самостійно здобувати юніти, використовуючи обчислювальну міць потужного комп'ютерного обладнання. У даний час видобуток біткоїнів обумовлений ​​багатьма факторами, а не лише параметрами екскаватора. Його ефективність залежить від складнощів даної мережі та безлічі випадкових ситуацій. Бажаючі можуть вибрати витяг в групі (пул) або поодинці (соло). Однак на сьогодні достатньо скористатись послугами онлайн-обмінного пункту, де можна купити віртуальні гроші в різних криптовалютах. Процес обміну відбувається миттєво – кошти надходять в індивідуально встановлений клієнтом портфель, доступ до якого повністю зашифрований. На даний час вартість одного BTC дуже висока. Однак це не заважає здійсненню навіть дуже дрібних транзакцій, оскільки одиниця криптовалюти ділиться до восьми десяткових знаків.

Багатогранність

Криптовалюта не є національною валютою. Виключення урядових організацій з-під контролю Біткоїна призвело до неможливості, наприклад, роздрукувати інші банкноти цієї валюти. Максимальна кількість одиниць BTC була встановлена в 21 мільйон. Завдяки таким діям вдалося застосувати ефективний механізм захисту Біткоїна від інфляції – це означає, що його ринкова вартість неухильно зростатиме. Таким чином, вдалось уникнути проблеми так званого перетворення – несприятливого обміну однієї валюти на іншу, тобто явища, що виникає в іноземних угодах. Відправник може отримати кошти дуже швидко, без сплати будь-яких додаткових зборів – незалежно від країни, з якої здійснюється переказ.

100% анонімність

Феномен біткоїнів, як і іншої криптовалюти, багато в чому сприяв збереженню повної анонімності транзакцій. Це особливо важливо в епоху посиленого контролю над інтернетом, а також постійного відстеження дій користувачів мережі. Таке рішення забезпечує повну свободу анонімних переказів, що, на жаль, також сприймається як проблема. У біткоїнах транзакції на чорному ринку здійснюються стосовно нелегальних товарів і послуг. Для звичайних, чесних користувачів це не повинно мати значення. Використовуючи криптовалюту, ви можете отримати велику свободу в керуванні фінансами, а також, маючи трохи знань і навичок, – багато заробити.Голосів: 0, у середньому: 0 з 5
  Оцініть статтю!

Гроші будуть у Вас вже в 08:42

Сума:
грн.
Термін:
дн.

Останні новини

 Вітаємо з новорічними святами

Вітаємо з новорічними святами

Новий рік 2019

29 грудня 2018

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Фінальний розіграш завершено. Всі призи знайшли своїх переможців!

28 листопада 2018

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Чергові 6 щасливчиків виграли гроші

20 листопада 2018

Останні статті

Технологія блокчейн - чи є інтерес у банків?

Технологія блокчейн - чи є інтерес у банків?

У статті йдеться про зацікавленість банків у використанні технології блокчейну

27 січня 2020

Як знайти розумний баланс між накопиченням і марнотратством?

Як знайти розумний баланс між накопиченням і марнотратством?

Мотивуюча стаття - заклик діяти у напрямі фінансового благополуччя

19 листопада 2019

5 правил безпеки відправки онлайн-переказів

5 правил безпеки відправки онлайн-переказів

Випадки, за яких слід дотримуватися безпеки при користуванні електронними переказами

11 листопада 2019