RU
phone-icon 0 800 807-888
Поширені помилки при оформленні кредитних карт

Поширені помилки при оформленні кредитних карт

11 вересня 2019

Багато хто вже обзавелися кредитними картами. При правильному використанні вони виявляються корисним фінансовим інструментом. Наявність кредитки дозволяє не позичати гроші у знайомих, якщо готівкові кошти закінчились, а до зарплати ще кілька днів. Також не потрібно оформляти новий кредит в банку, коли необхідна велика сума грошей. А наявність безпроцентного періоду, кешбеку і можливості зняття готівки без комісії роблять кредитні карти не просто зручними, але й вигідними для їх власників.

Але вибрати оптимальний варіант непросто, оскільки складно помітити численні "підводні камені", про які банки воліють замовчувати при оформленні кредитних карт. Також бажано бути в курсі основних помилок, які люди при цьому роблять.

1. Оформлення кредитки в останній момент

Коли людина знаходиться у вкрай скрутному становищі, вона готова погодитись на будь-який варіант, не вникаючи, наскільки він вигідний. А в підсумку змушена миритися з невеликим кредитним лімітом, малим безвідсотковим періодом і високими процентними ставками. Як результат, виникає переконання, що всі кредитні карти служать лише для збагачення банків, а для звичайних людей вони зло.

Тому вибирати кредитку слід не поспішаючи, щоб був час ретельно проаналізувати особливості всіх доступних пропозицій. Наявність хорошого заробітку сприятиме збільшенню кредитного ліміту.

2. Поверхневе знайомство з умовами договору на обслуговування

Банки прагнуть отримати максимальну вигоду від кожного клієнта. Але відлякувати їх невигідними умовами не бажають, тому ховають відповідні пункти в багатосторінкових договорах. А більшість людей не обтяжує себе уважним їх прочитанням.

Відповідно, вони опиняються не в курсі, які послуги є платними та скільки вони коштують. У підсумку з подивом виявляють заборгованість по кредитній картці, хоча зовсім не користувалися нею.

Також до неприємних наслідків призводить неправильне розуміння того, як відбувається розрахунок пільгового періоду. У деяких банків він починається з дня активації карти, у інших – з дня першої видаткової операції.

Ще слід звернути увагу на мінімальну суму платежу, який необхідно внести для того, щоб безвідсотковий період не припинив свою дію.

3. Зняття готівки з рахунку кредитки

Багато кредитних карт дозволяють знімати готівку, але з неабиякою комісією. Що робить подібні операції невигідними для власника карти. У підсумку, їм доводиться йти на різні хитрощі, щоб зробити це з найменшими витратами.

У той же час є чимало пропозицій, умови яких дозволяють знімати готівку без небажаних витрат. Потрібно лише витратити час на вивчення всіх доступних кредитних карт. Причому суми, які можна знімати з карти безкоштовно, можуть становити кілька десятків тисяч рублів.

4. Оформлення відразу кількох кредитних карт

Дехто робить так, щоб збільшити доступний ліміт кредитних коштів. Але чим більше карт, тим більше кредитне навантаження. Не завжди вдається вчасно вносити мінімальні платежі по всіх картах. Якщо забути хоча б про одну з них, то анулюється пільговий період, нараховуються відсотки. Згодом людині все важче контролювати рахунки всіх кредиток. І вона все глибше занурюється в боргову безодню.

Краще обмежитись єдиною кредитною карткою, але з великим кредитним лімітом. Для цього знову ж слід ретельно вибирати всі пропозиції, погоджуючись лише на найвигідніший варіант.



Голосів: 0, у середньому: 0 з 5
  Оцініть статтю!

Гроші будуть у Вас вже в 03:59

Сума:
грн.
Термін:
дн.

Останні новини

 Вітаємо з новорічними святами

Вітаємо з новорічними святами

Новий рік 2019

29 грудня 2018

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 5-го етапу акції "Грошовий листопад"

Фінальний розіграш завершено. Всі призи знайшли своїх переможців!

28 листопада 2018

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Переможці 4-го етапу акції "Грошовий листопад"

Чергові 6 щасливчиків виграли гроші

20 листопада 2018

Останні статті

Технологія блокчейн - чи є інтерес у банків?

Технологія блокчейн - чи є інтерес у банків?

У статті йдеться про зацікавленість банків у використанні технології блокчейну

27 січня 2020

Як знайти розумний баланс між накопиченням і марнотратством?

Як знайти розумний баланс між накопиченням і марнотратством?

Мотивуюча стаття - заклик діяти у напрямі фінансового благополуччя

19 листопада 2019

5 правил безпеки відправки онлайн-переказів

5 правил безпеки відправки онлайн-переказів

Випадки, за яких слід дотримуватися безпеки при користуванні електронними переказами

11 листопада 2019