Термінові кредити в Білій Церкві

Питання позички додаткових коштів може виникнути в кожної людини. Для оформлення довгострокового кредиту в Білій Церкві звертаються до банку. Та якщо терміново потрібна невелика сума на нетривалий час, краще звернутись до однієї з мікрофінансових організацій, наприклад, Твої Гроші. Наш онлайн-сервіс займається видачею термінових кредитів без застави, що дозволяє людям швидко вирішувати свої фінансові проблеми.

Невелику позику можна оформити і в банку. Але для цього потрібно буде надати різні документи та довідки. Їх оформлення займе чимало часу. Також банки дуже ретельно перевіряють платоспроможність потенційних клієнтів. Вони використовують різні методи перевірки, в тому числі, роблять запит до УБКІ. Доки не закінчиться перевірка (а вона може тривати до 2-х тижнів), грошей Ви не отримаєте.

Набагато простіше оформити онлайн кредит, скориставшись послугами сервісу Твої Гроші. Наявність ПК або смартфону, підключених до мережі Інтернет та банківської карти Віза чи MasterCard – це все, що потрібно для оформлення кредиту. Ви отримаєте гроші, не залишаючи свого будинку. Послуга швидкої позики доступна не тільки тим, хто проживає в Білій Церкві, але й усім жителям країни, хто має український паспорт.

Як отримати кредит в Білій Церкві через Інтернет

Зайшовши на наш сайт і виконавши кілька простих дій, за лічені хвилини Ви станете власником необхідної суми. Для цього потрібно:

 • Через кредитний калькулятор вибрати потрібну суму і вказати термін її погашення;
 • Зареєструватися на сайті;
 • Заповнити анкету;
 • Надіслати заявку на отримання мікрокредиту і дочекатись завершення її розгляду. В середньому ця процедура займає не більше чверті години;
 • Після того, як заявку схвалять, гроші моментально будуть переказані на Вашу карту.

Твої Гроші не пред'являє до своїх клієнтів занадто високих вимог. Тому в нашу компанію нерідко звертаються позичальники навіть з поганою кредитною історією.

Умови оформлення швидкої позики в Білій Церкві

Як і будь-яка фінансова організація, Твої Гроші несе певні ризики. Але ми довіряємо своїм позичальникам і пред'являємо до них мінімальні вимоги.

Головні умови:

 • Нашими клієнтами можуть стати особи від 18 років до 71 року;
 • Наявність паспорта громадянина України та ІПН;
 • Необхідно мати постійне джерело доходів, не обов'язково офіційне. Гарантією платоспроможності може бути і пенсійне забезпечення;
 • Наявність карти будь-якого українського банку.

Також потрібно вказати номер свого мобільного телефону.

Твої Гроші: переваги звернення

Переваги звернення в нашу компанію очевидні:

 1. Все спілкування відбувається в режимі онлайн. Вам не потрібно витрачати час на поїздки та очікування в чергах.
 2. Заявки розглядаються цілодобово, навіть у вихідні та святкові дні.
 3. Не потрібно збирати велику кількість документів.
 4. Не потрібна довідка про доходи.
 5. Є можливість оформити кредит людям з поганою КІ.
 6. Отримати гроші можна не тільки на карту, але й готівкою в одному з відділень нашої мережі в Києві, Борисполі, Львові.

Також Вам не потрібно буде вносити заставу та шукати поручителів.

Причини, з яких в Білій Церкві вибирають Твої Гроші

Багато клієнтів, звернувшись за фінансовою допомогою в різні МФО, стикаються з тим, що їм доводиться повертати суму набагато більшу заявленої на початку. У нашій компанії немає прихованих нарахувань. Всі операції прозорі. Позичальник повертає ту суму, яка була вказана в кредитному калькуляторі. Чесна фінансова політика приваблює до нас все більше нових клієнтів у Білій Церкві та й по всій країні.

Важливу роль у підвищенні довіри до нашої компанії відіграє:

 • лояльне ставлення до позичальників;
 • висока швидкість оформлення позик;
 • обробка заявки за 1 хвилину при повторному зверненні.

Надійність, чесність, уважне ставлення до клієнтів – головні складові успіху нашої компанії.